Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Honolulu repülő utazás?

Honolulu repülő utazás?

Figyelt kérdés

Mennyi idő oda az út?

Hány átszállás?

Mennyibe kerül?

És hogy lehet kibírni nagyon hosszú repülő utat?


ápr. 17. 18:53
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ápr. 17. 19:00
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A hosszú távú járatokon szokott lenni fedélzeti számítógép minden ülésben, ezen tudsz filmet nézni, zenét hallgatni, vagy akár követni, hol jár a repülő. Szoktak kirakni magazinokat, szolgálnak fel ételt. Te is vihetsz magaddal zenét vagy olvasnivalót. Alhatsz is. Mindezzel együtt egy tengerentúli út végére biztosan halálra fogod unni magad, de ezzel jár.

A többi kérdésedre a Google tudja a választ.

ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi viszont még valami az hogy kényelmes az ülés a repülőn?
ápr. 19. 13:12
 5/15 anonim ***** válasza:
#4 Általában nem.
ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De akkor hogy lehetne aludni? És mennyi az esély hogy LEZUHAN a repülő?
ápr. 19. 16:43
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Első repülőutamon Mexikóba mentem (igen, tudom, kezdésnek erős), odafelé az izgalomtól nem tudtam aludni, visszafelé már simán.

Az esély, hogy lezuhan a repülő, majdnem nulla.

ápr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Rendben köszi
ápr. 19. 19:42
 9/15 anonim ***** válasza:

A turista osztályon, (economy, coach) kifejezetten kényelmetlenek az ülések. Bármely légitársaságnál.

A prémium economy túlárazott parasztvakítás. A business class akkor jó alvásra, ha az ülései tényleg vízszintbe dönthetők. Néha nem, oda kell figyelni.

Ettől függetlenül a turusta osztályt is ki lehet bírni, még aludni is tudsz ülve, ha nem izgulod túl a helyzetet, bár elsőre ez keveseknek sikerül. Gyorsan elrepül az idő, nem kell betojni

ápr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam mert azért 24 óra egy repülőn halálos
ápr. 20. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!