Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Azt olvastam, hogy a wizzair...

Azt olvastam, hogy a wizzair tervez közvetlen járatot Indiába. Örültök neki? Igénybe fogjátok venni?

Figyelt kérdés

#repülés #Wizzair #India #Direct flight
ápr. 26. 12:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Ezt hol hallottad? Eléggé modellidegennek tűnő ötlet.
ápr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%

#1

Miért lenne modellidegen?

A Wizzair rendelt A321 XLR gépeket, amelyek képesek Budapestről Indiába repülni. Az észak-atlanti útvonal telített, a középkeleti viszont nem...


[link]

ápr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igy igaz. Ezek a gepek kepesek lesznek 8-10 oras utakra.
ápr. 26. 13:25
 4/19 anonim ***** válasza:
32%

Nagyon szűk az a réteg, aki ilyen keskenytörzsű kacatokon hajlandó 8-10 órát utazni, fapados szolgáltatási szinvonalon. Értem, hogy vannak a 20onéves hippik de ők nem a fizetőkepes kereslet csúcsa. A Norwegian is azonnal földbeállt és tudom, hogy más okai voltak, de keskenytörzsűvel távolságot repülni ÁTSZÁLLÁS nélküli fapados modellel abban a térségben ahol rengeteg ázsiai fapados hemzseg olcsón a közel keletig nyúlva, nem értem miért érné meg egy keskenytörzsű fapadisbak, akinek nem abban van a nem kevés pénze, hogy messzire repül, hanem, hogy állandóan levegőben vannak a gépeik. Es hova? Délkelet India mint üdülés csak azoknak vonzó akik még nem voltak ott, a fizetőképes magyar tömegek nem oda fognak áramlani továbbra sem, hanem Vietnámba, Thaiföldre meg az óceáni szigetekre.

És milyen árakon, amikor már a földközi célpontokra is 100 rugó fölötti szezonalis árak vannak, ha checkedin baggage-ed is van, márpedig a kis szütyős rastafarikra nem alapoznék.

Mindenesetre a Váradi nem hülye, ha mégis megcsinálná, bagyon meglepne, de nég mindig ott a kérdés, hol hallottad ezt a pletykát, mert vakra semmi értelme almodozni. Az, hogy lesznek XR gepeik, az csak egy tényező a számbaveendő millió egyéb között.

Tehát forrás?

ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Közömbös és nem fogom igénybe venni.
ápr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon rengeteg indiai dolgozik, gondolom ők a célközönség. Voltam tehenészetekben ahol magyar alkalmazott nem is volt, csak turbános.
ápr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 BeefEater ***** válasza:
39%

A #4 -gyel értek egyet. A cikkben csak arról van szó, hogy egy páran (Váradit is beleértve) részt vettek egy on-line megbeszélésen. A dolog annyira fontos, hogy nem is utazott mindenki oda a helyszínre. A cikkben nem járatot jelentettek be, hanem csak arról beszéltek, hogy nem lenne hülyeség az "open sky agreement" -et az EU és India között kiterjeszteni.


#2, nem azért modell idegen, mert nem lenne a Wizznek XLR-ja, hanem azért, mert a fapadosok általában 3-5 szektort repülnek egy géppel és a személyzet otthon alszik. Ezzel szemben hosszútávú repülésnél a gépek 1-2 szektort teljesítenek csak naponta és a személyzet nem jön vissza aznap a célállomásról. És ezek csak a leglátványosabb különbségek.


Amelyik fapdos kipróbálta a hosszútávú repülést az nagyjából mind belebukott és szerintem a Wizznek nincsenek szuicid hajlamai

ápr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

4. En itt olvastam rola.


[link]


Itt a vegefele több cikkre is atiranyit. Pl irjak, hogy az Indigo indiai fapados is tervezi ugyanezt, szoval nyilvan valamit tudnak, amit te nem es lenne ra kereslet. Latom valaki mar irta is, szoval nem tudom hol laksz, pl Bp. tele van velük es ugy tudom videki varosokban is egyre többen vannak. Ők lehetnek az egyik celcsoport.

Felvetsz 1-2 jo kerdest is azert, azon mar en is gondolkodtam, hogy egy 8 oras uton azert illene legalabb egyszer enni, inni adni.

Amugy ez csupan egy kerdes volt reszemrol es nem almodozas :)) hamarosan ugyanis utazom Indiaba meghozza Finnair-el. Ha a kettot összevetem annyi előnye biztos lenne a wizz-nek, hogy csomo időt sporolnek. Egyreszt atszallasi időt, meg ugye most az lesz, hogy eloszor elrepülök eszakra, hogy aztan onnan 9 orat repülhessek egyhuzamban. Szoval egyszer lehet, hogy kiprobalnam a wizz-t, aztan ha nagyon megrazo elmeny lenne, nyilvan tobbet nem tennem.

ápr. 26. 14:31
 9/19 anonim ***** válasza:
58%
Kerdezo. En eleg sokat utaztam mar Indigo-val es ketszer (4x) wizzair-rel, a ketto eg es fold az Indigo javara.
ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
Amugy en az Indigo-t keskenytorzsuvel is igenybe vennem (nem vagyoo 20 eves, es nem az ar a szempont, de ha nem muszaj nem szeretek fizetni es szerintem sokan vannak igy) a wizzair-t csak azert nem mert teljesen megbizhatatlan
ápr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!