Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz Airnél hány kiló lehet a...

Wizz Airnél hány kiló lehet a feladott poggyász?

Figyelt kérdés
Nem találtam pontos információt, 32 kg.-t írogatnak mindenhova, de ha mégsem annyi, akkor nincs kedvem fizetgetni (nem is keveset). Köszi!

2012. júl. 30. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 15 másodperc volt megtalálni a Wizzair honlapján:


" POGGYÁSZ


Minden egyes utasunk számára a következő poggyász szállítását biztosítjuk:


Egy darab kézipoggyász, amelynek maximális mérete 55x40x20 cm, illetve tömege díjmentesen maximum 10 kg,


és


legfeljebb 6 darab feladott poggyász, melyek súlya darabonként nem lehet több, mint 32kg. "

2012. júl. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32kg és nincs túlsúly díj, hanem ha több lenne akkor nem viszik el. (Pakolhatod több darab egyenként 32 kg-os csomagba plusz díjért persze vagy kidobod, nem viszed magaddala felesleget. Bár 32kg-ba elég sok minden belefér :))
2012. júl. 31. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Azért kérdeztem itt, mert nem voltam biztos a 32 kilóban. Nem véletlenül, mert olcsóbb, mint a Ryanair 15 kilósa..

köszönöm szépen még egyszer!

2012. júl. 31. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaja, a Ryanair elég lehúzós ilyen téren. Náluk jellemzően olcsóbb jegyek vannak, ami a csomag nélkül utazoknak tényleg jo, de ha csomaggal együtt nézed az árakat akkor sokszor emiatt a wizz már mégis jobban megéri. (Foglalási díjat mind a kettőnél el lehet kerülni szerencsére)
2012. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Most belepofátlankodom a kérdésedbe, bocsi, de hátha tudtok segíteni. Ha a repjegy megvételnél csak egy feladott poggyászért fizettem, akkor ez azt jelenti, hogy csak egy darab max. 32 kg-os csomagom lehet, vagy lehet kettő-három is pl. összefóliázva, csak a súlya nem lehet több, mint 32 kg?
2014. júl. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!