Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha először utaznék repülőn és...

Ha először utaznék repülőn és nagyon izgatott vagyok a látvány miatt. Ezért inkább nappali járatra vegyek jegyet?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta szeretnék repülővel utazni 2 vagy 2 és fél óra lenne az út. sötétedés után rossz repülni??

2013. jan. 23. 20:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi az a "Ha" szócska nem kell! bocsi
2013. jan. 23. 20:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz sötétben repülni, csak nyilván nem látsz semmit, tehát napközbeni járatra foglalj. Ha első alkalom és érdekel a látvány, akkor foglalj előre ablak mellé ülést, csak vigyázz, hogy ne a pont szárny fölé vagy közvetlenül mögé ( [link]
2013. jan. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tiszta az idő, este is látványos tud lenni, főleg a leszállás de azért nappal tényleg jobb. Ha felhős az idő akkor presze csak a felhőréteget nézheted felülről, de szerintem első úton az is nagyon izgalmas.
2013. jan. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyonyoru ejszaka is repulni. Volt szerencsem kivilagitva latani New Yorkot, Las Vegast, Miamit. Csodalatos volt afolott a millio1 apro vilagito pont felett elrepulni majd leszallni.


Ha eloszor repulsz akkor elobb nezd meg milyen felulrol a vilagunk nappal. Aztan repulj egyet este is.

2013. jan. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindegyik nagyon jó, de ahogy írták ha felhös az idö csak felhök lesznek, de én szeretek ablak mellett ülni. Sajna ritkán adódik rá lehetöség mostanában, mert kisgyerekeimmel utazok velük jobb kívül ülni.


èn is láttan NY-t Dubeit meg pár európai országot felülröl. ès szuper látkép volt a maldív szigetek felülröl is. Ha egyedül utaznék tuti foglalnék mindig ablak mellé helyet.

2013. jan. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!