Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Májusban Londonba készülök...

Májusban Londonba készülök repülővel. Soha életemben nem repültem ésegyedül megyek. A kérdésem a következő ryanairrel fogok utazni elv. Találtam 15 000Ft-rt retur jegyet létezik hogy ilyen olcsó? Ill nem tudom h mennek a dolgok a reptéren

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hogy esetleg lezuhan a gép, illetve azt sem tudom hogy mennek a dolgok és mivel láttam hogy van jegy 50 000 ért is nem értem miért ilyen olcsó :DÉs amúgy a ryan air megbízható????

2013. ápr. 1. 01:21
1 2
 1/12 Snapette ***** válasza:

Fapados járat valószínüleg. Azért nem kell úgy képzelni, hogy csak úgy szotyognak a gépek az égről, még a fapadosok sem...

Mit értesz az alatt, hogy hogy mennek a dolgok a reptéren, mit szeretnél tudni pontosan?

2013. ápr. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Igazából arra, hogy hogyan ismegy ezaz egész beszállás. Kimonytatom a belépőkártyát és akkor már nem lesz semmi dolgom? Meg azt olvastam hogy 2órával előbb érdemes kb menni. Az elég?
2013. ápr. 1. 02:14
 3/12 anonim ***** válasza:

Azért nézd meg hogy a raynair-nél a feladandó bőrönddel együtt 15.000 forint vagy nélküle. Ha jól rémlik akkor a feladandó bőrönd árát még hozzáadja a jegyárához a végén, és mindjárt több is lesz az összeg.


Attól ne félj hogy lezuhan a gép. Előbb hal meg az ember egy autóbalesetben mint géplezuhanásban, és igen megbízható a raynair.

2013. ápr. 1. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mióta az eszemet tudom Ryanair-rel repülök, ne aggódj, nem fog lezuhanni, London pont az a hely, ahol elég sokáig szárazföld felett repül a gép, baj esetén le tud szállni, de nem lesz semmi baj
2013. ápr. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Nagyon félek, hogy esetleg lezuhan a gép"

Londonba NAPI 2 gép megy és még mindig mindegyik gond nélkül landolt. Hogy félsz az persze a te dolgod de ne zavard azokat akik alszanak melletted. Én Ryan-el repülök mindig és egy buszos út kb 100x több veszélyt rejteget még ha nem is hiszed.

2013. ápr. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
gondolj arra, hogy több reptér is van, ha a gép bajba kerül van esély egy jó landolásra, de ha mondjuk autóval vagy busszal mennél a busz mondjuk karambolózik és nem tudják ezt megakadályozni, repülőnél meg meglehet
2013. ápr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ilyen olcsó, csak épp ezért az árért nincs feladott poggyászod (ha akarsz, azt még előre vedd meg neten, különben a reptéren sokkal drágább!!!), nincs helyjegyed (neten háromezerért foglalhatsz), és ebbe nincs benne se kaja, se pia a gépen, ha akarsz, külön kell fizetni.

Mondjuk a Budapest-London táv kb. három óra, szóval simán ki lehet bírni evés-ivás nélkül, vagy becsekkolás után vehetsz magadnak bármit a boltokban, de az is horror áron van persze.


Nincs mitől félned, a Ryanair is megbízható, meg a többi is, azért nem jellemző, hogy lezuhannának a gépek.


A reptéren van ugye a becsekkolás (de neked fapadosnál már ezt neten el kell végezned előre, úgyhogy csak poggyászleadás - már, ha van poggyászod), utána van a security check (cipőt, övet is levetetik, ha viszel laptopot, azt külön ki kell tenni, amúgy átvilágítják a csomagod, és megcsipogtatnak téged), majd vársz, beszállsz, mész... Semmi különös.

2013. ápr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Snapette ***** válasza:

A reptéren érdemes két órával hamarabb ott lenni, de annál hamarabb ne menj, mert akkor iszonyú sokat fogsz ácsorogni.

A monitorokon és a táblákon is ki van írva minden érkező és induló gép, meg kell keresd a tiedet, és ott írja azt is hogy melyik kapunál van a beszállás. Mikor megérkezel, esélyes, hogy még ne legyen feltűntetve, nézd az időket, hogy mikor írják ki a tiedet. Egyébként ha bizonytalan vagy bármiben kérdezz meg bárkit a pultoknál, szívesen segítenek. Utána sorba állsz annál a pultnál, amely fölött kiírják a te járatodat, leadod a poggyászt, és megkeresed a kaput, amerre menned kell. Ezek mind ki vannak írva óriási betűkkel, nem lehet nem megtalálni, de mondom, bárkit megkérdezel, segít. A kapunál jön az ellenőrzés, látni fogod az előtted menőknél, hogy mit kell csinálni. Fontos: a kézipoggyászodban vagy a zsebeidben ne legyen nálad: folyadék, étel, növények, kövek, gyógyszerek, fémtárgyak, és a fémtárgyakhoz tartozik a csipesz, körömvágó, körömreszelő, ésatöbbi, mert elveszik, nem viheted fel a fedélzetre.

Figyeld a hangosbemondót is, mindig jelenti a járatokat, s hogy melyiknél van beszállás.

Ha még soha nem repültél kérjél ablak mellé helyet, ha lehet. Megéri a látvány.

2013. ápr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Étel fizetős a gépen, de miért is kéne venni? Amellett, hogy kibírható vihetsz magaddal is nyugodtan amennyit akarsz.


Amiatt ne félj, hogy lezuhan. Ez a saját fóbiád, valahogy lépj túl rajta, mert semmi alapja a félelmednek. Utcára ki mersz lépni? Busszal, vonattal utaztál már? Csak mert ezek mind olyan dolgok ahol nagyságrendekkel nagyobb az esélyed meghalni.


Ryanair éppen olyan megbízható, mint az összes több európai légitársaság. Nagyon szigorú szabályoknak kell megfelelniük. Ráadásul a Ryanair kifejezetten fiatal flottával dolgozik.

2013. ápr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15000 egyébként valós ár lehet, de persze valószínű csomag nélkül. Bár volt olyan időszak amikor ennyiért csomaggal együtt is lehetett már kapni. Szóval jelen helyzetben olcsónak számít, de nem kifejezetten nagyon olcsó, mivel 5000-ért is volt már.
2013. ápr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!