Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » WizzAir: baj, hogy vasárnap...

WizzAir: baj, hogy vasárnap indítottam el a banki átutalást?

Figyelt kérdés
Szombaton foglaltam a jegyet, ugye kiírta, hogy 24 órán belül indítsam el az átutalást, ezt ma sikerült, de a bank teljesítési dátumként már a hétfőt adta meg. Ugye nem fog törlődni a foglalásom?

2013. máj. 12. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem de.
2013. máj. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gond, a wizzair honlapján is az áll, hogy a munkanap számít:


"A fizetésnek a foglalást követő egy munkanapon belül le kell zajlania, vagy a foglalást töröljük."


Tehát ha ma beadtad interneten a forint átutalási megbízást, magyar bankok közötti forint utalás munkanapokon munkaidőben 4 órán belül teljesül. Így a te utalásod hétfőn délig, határidőn belül megérkezik.

2013. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb egy hét után törlik a foglalást, ha nem fizetsz. Az egy nap az csak ijesztés :-)
2013. máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon köszönöm nektek, hogy írtatok, megnyugodtam!
2013. máj. 12. 17:28
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
attol meg, hogy nem ment el a penzed, a bank mar zarolta az osszeget a kartyan, es amint beindul az utalas meg is erkezik a wizzair szamlajara.
2013. máj. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"attol meg, hogy nem ment el a penzed, a bank mar zarolta az osszeget a kartyan, es amint beindul az utalas meg is erkezik a wizzair szamlajara."


Nem zárolt semmit. Ez nem kártyás vásárlás. A kérdésben utalásról van szó. (Ha hétvégén utalást indítasz pl. netbankban, akkor az csak hétfőn teljesül. És amíg nem teljesült akár vissza is vonhatod, tehát semmiféle zárolásról nincs itt szó.)

2013. máj. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja akkor a franc sem tudja. amikor en amerikan belul vettem repjegyeket tobb mint egy hetig zarolva volt a jegyek ara.

Amugy nem kell megijedni, nem fogjak torolni 24 ora mulva.

2013. máj. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
(szerintem amerikában kártyával vetted, nem?)
2013. máj. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!