Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A reptéren elvehetik a kézipog...

A reptéren elvehetik a kézipoggyászomon lévő kitűzőket?

Figyelt kérdés
Hétfőn repülök Bécsből Rigába és érdekelne, hogy a repülötéren elvehetik-e a 6 db kitűzőt ami a kézipoggyászomon van. Nem akarok kockáztatni, mert számomra értékes az összes (pl Nirvana, John Lennon stb... van rajtuk)

2013. máj. 21. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább szedd le róla.
2013. máj. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivel semmilyen szúró, vágó eszközt nem lehet felvinni, szerintem is inkább szedd le,tedd bele a bőröndödbe aztán majd célbaérkezés után újra kitűzheted őket,.
2013. máj. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha annyin múlik, hogy leszeded, akkor szedd le. Nem szoktak szívózni, de megvan rá az esély, főleg hogy nem is benne vannak a bőröndben, hanem kívül. Hagyd itthon inkább őket :)
2013. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%

"semmilyen szúró, vágó eszközt nem lehet felvinni"


Ez nekem új, honnan szedted? Bár már nem te vagy az első aki ezt híreszteli. Még kis bicskát is lehet vinni (tán 6cm pengehosszig?) meg öngyújtót és még jó pár dolgot, amiről azt hinnéd, hogy jaj azt biztos nem mert szúr, vág vagy más miatt veszélyes.



Igaz, abból baj nem lehet, ha ezt így betartod amit írtál. Szóval én is azt mondom, hogy ha kétség merül fel valamivel kapcsolatban és nem létkérdés vinni, akkor inkább ne vidd, abból biztos nincs baj.


A kitűzőt szinte biztos nem fogják kidobatni veled, de persze ha annyira szeretett darab akkor inkább ne vidd, abból biztosan nem lehet baj.

2013. máj. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Évente párszor utazok és van pár kitűző a táskámon. Még soha nen szóltak érte. Eleinte én is aggodtam ez miatt és a kedvenceimet beraktam a feladandóba,de mivel semmi gáz nem volt, most már rajtahagyom.
2013. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4-nek

[link]

2013. máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: most ezt minek linkelted nekem? Tisztában vagyok a szabályokkal...
2013. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak azért linkeltem, mert kérdezted, hogy honnan szedtem, hogy nem lehet szúró, vágó eszközt felvinni.
2013. máj. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja ok. Az az írás is olyan, hogy inkább tulbiztosit. Abból nem lehet baj alapon. Félreértés ne legyen köztünk, én is inkább otthon hagyom ami kicsit is kérdéses lehet.

Azonkívül ott van a biztonsági szolgálat szubjektív faktora ami miatt ha úgy ítélnek meg akkor a 6 centis bicskat is elveszik. Máskor meg nem. Nem érdemes kockáztatni, ha nem muszáj inkább ne vigyük ami kérdéses.

2013. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!