Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőgépre kézipoggyászban...

Repülőgépre kézipoggyászban lehet felvinni hajsütővasat?

Figyelt kérdés
Nem veszik el tőlem?
2013. máj. 22. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak ha megígéred, nem használod (támadásra sem...) :)
2013. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hajsütővasat rakd csak szépen a feladandó poggyászba! Nem hiszem hogy a repülőn kelleni fog.
2013. máj. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Eszméletlen, mik nélkül KÉPTELENEK utazni az emberek.
2013. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolom nem lesz feladott poggyásza, azért kérdezi...
2013. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Fel lehet, en is felvittem!! MInden elektronikus kutyut a kezipoggyaszba kell vinni!!
2013. máj. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, KÉPTELEN vagyok utazni nélküle, ugyanis ballagásra megyek és nem akarok annyi pénzt költeni a fodrászra, mint amennyibe kerül maga a repülőjegyem.

Köszönöm a válaszokat, amúgy igen, azért tettem fel a kérdést, mert csak kisméretű kézipoggyászom lesz, amit felviszek a repülőre...

2013. máj. 23. 06:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Tutira nem veszik el, csak ne engedd magad beijeszteni! Nekem ki kellett pakolnom az egész kézipoggyászból átvizsgáláskor, mert az alján volt a hajvasaló, és a monitoron csak annyit láttak, hogy egy fekete rúd. Elhiheted mekkorát néztem, mikor jött a security-s, hogy gond van... Mondjuk se azelőtt, se azóta nem volt ilyen, pedig ugyanúgy a kp-ba teszem (azóta a legtetejére)
2013. máj. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Akkor remélem, hogy a hajsütővasért sem fognak szólni...pedig elvileg minden ilyen elektronikai kütyüt a kézipoggyászba kell rakni.
2013. máj. 27. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!