Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Heló! Meg tudnátok mondani,...

Heló! Meg tudnátok mondani, hogy hogy jutok el a legegyszerűbben busszal vagy vonattal, Salgótarjánból a Budapesti repülőtérre?

Figyelt kérdés
Nem igazán vagyok jártas a tömegközlekedésben. :D Ezért árakat is írtok kb. ? Meg, hogy sokat kellene átszállni?

2013. jún. 4. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Salgótarjánból talán óránkét jár busz Budapestre. Ha jól tudom, van olyan busz, ami közvetlenül a Népligetig megy. Javaslom, azzal tedd meg az utat. Ha a Népligetbe érkezel, onnan a 3-as metróval el kell menned a Kőbánya-Kispest végállomásig, majd a reptéri busszal (talán a 200E jelzésű) a repülőtérig. Így megúszod egy átszállójegyből a BKV-nál, ami kb. 400 HUF (javaslom olvasd el a díjszabást a közlekedési vállalat honlapján).

Ha azt a buszt választod, ami a Puskás Ferenc stadionnál tesz le onnan az 1-es villamossal kell elmenned a Népligetig, majd azután a közlekedés a fentiek szerint történik.

Salgótarján-Budapest jegyárat nem tudok mondani, szerintem érdeklőd meg annál a VOLÁN-nál, amelyik buszjáratát szeretnéd használni.

2013. jún. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem, így pótolom. Ha a Puskás Ferenc stadiontól mész a Népligetig, így újabb vonaljegyre lesz szükséged, ami kb. 350 HUF.
2013. jún. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyiban kiegészíteném az előttem szólót, hogy ha a Stadionoknál (Puskás Ferenc Stadion) szállsz le a buszról szintén megúszható egy átszállójeggyel. Metróval elmész a Deák térig, ott átszállsz a másik metróra, elmész avégállomásig és 200E busszal a reptérig.


Ha metróról-metróra szállsz át nem kell külön jegyet hasznélnod, ezért elég így az egy átszállójegy a reptérig.

2013. jún. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!