Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » S. O. S! Most csináltattam...

S. O. S! Most csináltattam meg két napja a személyim és 22. én megyünk spanyolországba. Megjön addigra? Vagy ha nem akkor az ideiglenes személyigazolvánnyal lehet repülni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Ideiglenessel is lehet repülni, csak nem tudom adnak-e olyat, ha folyamatban van a rendes. Amúgy jó eséllyel megjön addigra szerintem.
2013. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En majus 24-en igenyeltem es ma jott meg. (6 ker) Ebbol kiindulva van esely, hogy megjon, pontosabban, arra van esely, hogy kesz lesz es erte tudsz menni. Ugye nem postan kuldik? Akkor szerintem eleg eselytelen.
2013. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Ideiglenessel nem lehet repülni.....
2013. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Itthon maradsz fiú!
2013. jún. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet sürgősséggel útlevelet csináltatni. Kétszeres áron csinálják, de két hét után átvehető, abban éppen benne vagy. Küldenek SMS-t, ha kész. Nézz utána, hogy mennyibe kerül és hogy nyitva van-e szombaton az okmányiroda (én a központiba mentem). De egyébként szerintem meglesz, én is ugyanebben a helyzetben voltam, mint te, és megcsináltattam az útlevelet, de meglett a személyi is, egyszerre vettem át a kettőt.
2013. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az útlevelet megcsinálják 24 óra alatt is sürgősségi felár ellenében (talán 20000 HUF)


Az okmányirodai átvétel legalább egy hét előnyt jelent, ha postán kérted, akkor lehet bukta!

2013. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha kértél ideiglenest, akkor ne aggódj, azzal ugyanolyan jogaid vannak, mint a rendes személyi igazolvánnyal, tehát tudsz vele repülni.


"A személyazonosító igazolvánnyal történő utazás joga az összes forgalomban lévő személyazonosító igazolvány típussal, azaz:

...

a 2000. január 1-jét követően kiállított ideiglenes személyazonosító igazolvánnyal is gyakorolható. "

2013. jún. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak a kártya alapú ideiglenessel lehet repülni. A papír alapúval nem!
2013. jún. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az ideiglenes személyi kártya formájú, a papír amire gondolsz az nem ideiglenes személyi, hanem egy igazolás.

Akik azt írták, hogy az ideiglenes személyivel nem lehet repülni, legközelebb tájékozódjanak mielőtt válaszolnak!

2013. jún. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igne mondták hogy van útlevél ami hamar megjön de az elég drága.:( és postán fog jönni mivel veszprém megyei vagyok:/ de kártya az az ideiglenes személyi nem papir ugyhogy akkor a válaszaitok alapján repülhetek vele.:) köszönöm mindenkinek:)
2013. jún. 8. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!