Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » 30 ml-es parfümöt vihetek...

30 ml-es parfümöt vihetek magammal a kézipoggyászba annak ellenére, hogy folyadék?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 16:16
 1/10 anonim válasza:
30%
Kéziben nem. Bőröndben feladhatod. Vagy lehet próbálkozni átlátszó zacsiban, kézben, de lehet, hogy elveszik, mert nem gyógyszer vagy tápszer.
2013. jún. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeséget írt az előző. Viheted kéziben is de átlátszó simító záras zacskóban kell.

Minden folyadék mehet ugyanígy ami 100ml alatt van. Az edény mérete számít, tehát 120ml-es félig van az úgy nem jó.


Feladott poggyászban bármilyen méretben lehet.

2013. jún. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A kéziben fejenként max 10 db, egyenként max 100 ml-es kiszerelésű folyadékot vihetsz fel, ez lehet parfüm, tusfürdő, fogkrém, dezodor stb (szempillaspirál is folyadéknak minősül)

Amit nem vihetsz fel: borotva, olló, hegyes, fém körömreszelő.

2013. jún. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na igen, így pontos, hogy max 10 darab. Amúgy eldobható borotva is vihető! Csak az a régi fajta penge nem.
2013. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tényleg lehet vinni borotvát? Dejó! Amikor utoljára repültem, akkor azt mondták, hogy nem vihetünk.

Wizzair-rel megyünk mi is nemsokára, szóval nekem is hasznos volt az infó :) Köszi!

2013. jún. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Körömreszelőt miért nem?


Minden egyes 100ml alatti dolgot külön-külön kell becsomagolni simítózáras zacskóba, vagy mehet egybe?

2013. jún. 11. 19:35
 7/10 A kérdező kommentje:
Engem még a gyanta (szőrtelenítéshez), illetve az epilátor érdekelne, hogy kézipoggyászba felvihetem, vagy elveszik, mert van benne fém?
2013. jún. 11. 19:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Az epilator miért merül fel kérdésnek? Persze, hogy viheted.


Gyanta. Az folyadék? Akkor fent le lett írva... Ne kérdezzétek meg minden folyadékra külön. Kivétel a gyerek itala, az lehet 100ml felett is de bele kell valószínűleg kóstolni. Illetve folyékony gyógyszer is mehet de kell orvosi papír.


Borotvát ki mondta, hogy nem lehet? Nem lehet, hogy félre értetted és borotva pengére gondoltál? Eldobható műanyag borotvát vihetsz.

2013. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyetlen szabvány simítózáras zacskóba kell tenni minden ilyesmit. Nem kell és nem is szabad külön.

Pár hónapja ilyen szigorúak ferihegyen mert kaptak egy EU ellenőrzést a nyakukba szegények. Előtte nem vették a zacskót ilyen komolyan. Hivatalosan akkor is kellett, de simán engedték ha nem volt. Persze 100ml szabály akkor is élt.

2013. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha emlékeim nem csalnak, 3 éve, amikor utoljára repültem, akkor Ferihegyen volt egy üveg "edény" emi tele volt olyan dolgokkal, amit az utasoktól vettek el az ellenőrzéskor, volt benne borotva (nem az a régi kivehető pengés, hanem mai modern, de nem eldobható, hanem amit férfiak használnak) és fém koromreszelő is, ezért írtam h ezek tabuk.
2013. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!