Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Leírná nekem valaki részletese...

Leírná nekem valaki részletesen az online check-in menetét?

Figyelt kérdés

Wizzair-rel repülünk bő 3 hét múlva, eddig csak utazási irodával utaztam, ezért nem volt még szerencsém az online check-in-hez. Azt tudom, hogy 2 héttel indulás előtt már el lehet intézni, és hogy a wizzair honlapján az utasfelvétel fülön kell "bejelentkezni", csak azt nem tudom, hogy ez után mi történik, mi az, amit ki kell nyomtatni, kell-e még valamit kitölteni az indulás előtt.

A reptéren már nem is kell sorba állni a pultokhoz, mehetünk rögtön az átvizsgálásra?


Még pár kérdésem lenne kézipoggyász témában:

-A folyadékokat külön-külön kell zacskóba tenni vagy mehet egy zacsiba?

-Fém körömreszelő lehet a kézipoggyászban?


Köszönöm a válaszokat!


2013. jún. 14. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Az online check-in elég egyértelmű, végig kell menni a lépéseket, beírni a kért adatokat és a végén kinyomtatni a beszállókártyát, ezen kívül más nem kell.

A check-in pulthoz a reptéren már nem kell menni, lehet egyből menni a biztonsági ellenőrzéshez.

A folyadékokat egy zacskóba kell tenni, körömreszelőt én nem kockáztatnám meg.

2013. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

wizzair.com-on felül UTASFELVÉTEL utána elég egyértelmű. Egy-egy A4 lap lesz a beszállókártya fejenként és irányonként amit ki kell nyomtatni. Tehát ha pl ketten mentek és oda és vissza is akkor az 4 darab A4-es lap lesz nyomtatva.

(Ha schengeni határon kívül repülsz akkor kér személyi adatokat utasfelvételkor, ha ezen belülre akkor semmit sem kér.)


folyadék: 10db egyenként max 100ml (edény, üveg mérete számít és nem az, hogy mennyi van benne!)

Egyetlen zacskóba kell beletenni. Ez se mindegy milyen. Simítózáras zacskó legyen, reptéren is kapható akár.

Ez a biztonsági ellenőrzésre vonatkozik. Bent a terminálban már vehetsz bármit és viheted a gépre. Vagy ha pusztán csak inni szeretnél a gépen akkor akár üres üveget is vihetsz(akármekkorát csak üres legyen) és bizt. ellenőrzés után a mosdóban megtöltheted vízzel.

2013. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha adtok fel csomagot, és nem csak kézipoggyásszal utaztok, akkor ugyanúgy sorba kell állni a pultnál, mintha a reptéren csekkolnátok.
2013. jún. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak kézipoggyászunk lesz.


Köszi a válaszokat! :)

2013. jún. 17. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!