Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Taxi budapest repülőtérről...

Taxi budapest repülőtérről előre rendeléssel?

Figyelt kérdés

Melyik a legolcsóbb,hogyan zajlik,honnan tudom melyik taxi jött pont értem a várakozo pontnál?

mit jelent a transzfer szolgáltatás? jobban megéri mint a sima taxi?

koszi elore is a valaszokat


2013. jún. 17. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:

A reptérnél zónásítják a várost és attól függően, hogy milyen távoli kerületbe utazol, úgy fizetsz. Ezt is jelenti a transzferszolgáltatás, nem a megtett kilométerekért fizetsz, hanem fixen.


A Zóna Taxi a hivatalos cég, ha nem hívsz külön telefonon magadnak, a helyszínen az ő taxijaikat találod és rendelheted meg.


A korábbi nagyon lehúzós áraikat módosították és most már a legtöbb más cég árai alá ajánlanak, célponttól függően 2100 és 4600Ft között, ebből a pesti belkerületek 3600, Buda pedig a 4100 és a 4600-s kategória.

2013. jún. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Zóna taxit már régen kirúgták, most a Főtaxi a hivatalos cég, ami persze nem a legolcsóbb.
2013. jún. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első jó rég nem járt a reptéren és nem olvasott híreket. Zóna már régen nincs, főtaxi van. De olcsóbb ha hívsz más céget telefonon. Pl taxiplus.

de persze főtaxi még mindig jobb, mint a lehúzós mezítlábasok, akik mindenkit leszólítanak agresszíven...

2013. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

taxiplust akkor hivjad, ha nem problema, ha utana betornek hozzatok. Minket kivitt a repterre, majd szomszedok mondtak, hogy megprobaltak bejonni masnap.


Persze lehet, hogy csak veletlen egybeeses, de azota nem rendelunk taxit hazhoz. Max 1 2 sarokkal odebbra

2013. jún. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De ő a reptérről indulna. Így talán nincs ilyen gond. Mondjuk igen, ez elgondolkodtató amit írtál! De szerintem ez az összes taxis cégre igaz! Ugyanazok a taxisok dolgoznak mindegyik cégnél. Csak egyik ennél, másik annál. Aztán néha váltanak esetleg. Akit ismertem taxis az is sok cégnél volt. Én nem hiszem, hogy rosszabb ember lett ha taxiplushoz ment, vagy hirtelen jobb, ha pl. citytaxinál dolgozott. Az ember ugyanaz. Ha jó ember akkor a plusnál is jó, ha rossz, akkor a többinél is rossz.


De valóban jó tanács és vigyázni kell, de ez nem csak a taxiplusra igaz! A taxisnak kb. nulla rizikó adni egy fülest a bűnbandának, hogy hol mikor nincsenek otthon. Pláne ha még a taxiban azt is megbeszélték hova mennek, meddig lesznek távol stb. :S

2013. jún. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!