Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan lehet a legolcsóbban...

Hogyan lehet a legolcsóbban eljutni Budapestről Tenerifére?

Figyelt kérdés

Közvetlen járat nincs, csak charter, ami 110ezer perfő.

Átszállásosat, amit néztem az meg orbitális nagy baromságokat adott ki, ilyen 3 átszállással stb..


2013. jún. 18. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Legolcsóbb fapadossal, átszállással. De tudni kell, hogy fapadossal nincs hagyományos átszállás. Ugye az az lenne, hogy csomagot automatikusan átrakják másik gépre, ha késik az első gép akkor megvár a második vagy mész a következővel, ekkor persze szállást is kapsz ha a késés miatt csak másnap tudsz tovább menni.


Na ezek fapadossal nincsenek. Ott két külön utat kell foglalni. Ha lekésed a második gépet az első késése miatt, akkor megszívtad. Ezért javasolt két gép között kellő időt hagyni az átszállásra.

Kereső nem fog neked ebben segíteni. Mivel két külön út és nem a fent leírt átszállásrol van szó.

Külön kell keresned és venned a jegyet a köztes állomásra és külön onnan Tenerifere. Ilyen köztes átszálló reptér lehet Barcelona, Milánó, Madrid, Brüsszel-Charleroi, Eindhoven, Frankfurt-Hahn stb.


Fapadossal, jellemzően ryanair és wizzair, ezek elérhetőek és innen vannak gépek Tenerifere.


Mi pl Budapest Barcelona Tenerife Madrid Budapest útvonalon voltunk mert akkor épp így volt a legolcsóbb. Tehát mint látszik nem feltétlenül kell oda-vissza ugyanolyan útvonalon repülni ha nem úgy a legolcsóbb.


Sok sikert a keresgéléshez! Nem annyira egyszerű és nem írtam le mindent, de ha ügyes vagy és szerencséd is van akkor charter ár töredékéből kihozható.

2013. jún. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 átszállással ki lehet hozni olcsón

én 60000 forintért vettem oda vissza jegyet

2013. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És még a 60e feléért, harmadáért is ki lehetett már hozni. Szerencse kérdése :)

Mondjuk ha 60e-ben feladott poggyász is van, akkor úgy már egész tűrhető az ár, de azért volt már 40-50 is szerencsésebb időszakban, vagy feladott csomag nélkül 10-20 ezerért.

2013. júl. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Skyscanner.com-on egyszeru keresni. mi pont ma vettuk meg a jegyeinket osszesen 42ezer forintert ( 2 fo, csak oda). egyszer fogunk atszallni brusszelben (CRL) es kb 5 orank lesz erkezestol a tenerifei gep indulasaig :) sok sikert :)
2013. aug. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!