Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Valaki segítene abban, hogy...

Valaki segítene abban, hogy miképp tudom visszaigényelni a repülőjegyárát, vagy legalább elcserélni?

Figyelt kérdés

Július 31-én reggel 6 órakor repültem volna Londonba, de múlthéten kórházba kerültem, ahonnan tegnap engedtek ki. Megműtöttek és lesz még egy műtétem másfél, két hónap múlva. Nem tanácsos az orvosok szerint elutaznom, mert nagyon veszélyes lehet, a részletekre nem térnék most ki.


Valakit esetleg érdekelne a jegy? Névmódosításra van lehetőség azt tudom, vagy valaki tudja hogyan tudnám a teljes, vagy legalább a jó részét megmenteni az befizetett összegnek?


Előre is köszönöm!



2013. júl. 29. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel a légitársaságot kellene megkeresned. Biztos van honlapja és azon valami elérhetőség.
2013. júl. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

wizzair? azt látom a kérdésed alá írva kulcsszónak...

mert akkor írj nekik itt:

[link]


Van lehetőség módosítani más dátumra vagy vissza is fizetik a pénzt ilyen betegség miatti indokolt esetben.

2013. júl. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a légitársaságnál érdeklődj, esetleg a face-en a londoni magyarok közösségénél felteheted, hátha átveszi valaki.
2013. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól írja a második, a wizzair korrekt ilyen estben. Írj nekik az oldalon, kérni fognak orvosi igazolást és jóvá fogják írni az árát, vagy módosíthatod a jegyet.
2013. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"esetleg a face-en a londoni magyarok közösségénél felteheted, hátha átveszi valaki."


Halott ötlet mert a név módosítási díj az gyakran vetekszik egy új jegy árával (épp azért annyi, hogy ne érje meg eladni!) és ezért teljesen felesleges ilyennel kavarni. No meg azért, mert mint írtuk a wizzair ilyen esetben nagyon is korrekt és simán jóváírja az összeget, amit levásárolhatsz később náluk de talán az is lehet, hogy ténylegesen is visszaadják a pénzt. Végül is ha lesz még utazás csak később akkor lényegtelen, hogy hogyan adják vissza, de kárpótolnak, az a lényeg!

2013. júl. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!