Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kézipoggyásznak minősül-e a...

Kézipoggyásznak minősül-e a női válltáska?

Figyelt kérdés
Egy kézipoggyászt jelöltem meg foglaláskor, de utólag jutott eszembe, mi van a női táskákkal. Ami olyan sportos, azaz nem a "retikül" féle. Nem találtam erről eddig infót a fapados járat oldalán. Tehát ez is kézipoggyásznak tekintendő, vagy felvihető simán a gépre?
2013. aug. 8. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:

kézipoggyásznak tekintendő.

A fapados járatokon csak 1 darab kézipoggyászod lehet, semmi több.

A kézipoggyász lehet egy sima válltáska, vagy női válltáska( ami sportos) vagy kis bőrönd ami megfelel a méreteknek vagy egy laptop táska, Vagy akár egy szatyor ami mx. 10 kilós.

Mindegy mit viszel de csak 1 darab lehet.

2013. aug. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én volt, hogy külön vittem a válltáskámat is ami nem nagy. Ilyenkor beletetetik a nagyba, de így sem lehet 10 kilónál több. Legtöbbször én beleteszem a nagyba felszállás előtt, ahol ellenörzik és kiveszem belőle fent a gépen, mielőtt felraknám a csomagtatróba, mivel a válltáskámban szoktam tartani az olyna dolgokat amire szükségem lehet menet közben, pl rágó, üdítő, rágcsa, keresztrejtvény stb. Ott már nem szólnak érte.
2013. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A 2in1 jó ötlet! :)
2013. aug. 8. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!