Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lufthansanal hogy van?

Lufthansanal hogy van?

Figyelt kérdés
Hany eves kortol lehet a Lufthansanal egyedul repulni? 15 leszek 2 honap mulva.

2013. aug. 19. 20:41
 1/10 anonim válasza:
60%
Tudja a pélóm!
2013. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Legyszives normalis valaszokat! Fontos!
2013. aug. 19. 20:46
 3/10 anonim válasza:
Szerintem 14 évtől, de biztos meg lehet oldani, hogy egyedül repülhess. Talán a Lufthansa könnyebben tudna tájékoztatást adni.
2013. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Ha ennyire fontos nézd meg a honlapjukat, hívd fel őket tuti van elérhetőség!
2013. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Bár nem a Lufthansánál, de olyan 11-12 éves koromban is repülhettem már egyedül, szóval szerintem ezzel nem lehet nagy gond. De azért inkább tájékozódj az oldalukon.
2013. aug. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget! :)
2013. aug. 19. 20:49
 7/10 A kérdező kommentje:
Es azt meg megmondanatok hogy ha egyszer at kell szallnom ut kozben az nagyon huzos? [link] ez lenne a menetrend
2013. aug. 19. 20:51
 8/10 A kérdező kommentje:
[link] igy jobban latszik talan
2013. aug. 19. 20:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindig lehet légitársaságoknál egyedül repülni, legfeljebb az a kérdés hogy Unaccompanied Minor státusban vagy anélkül. Az UM azt jelenti hogy valaki végig kísér és a túloldalon előre lepapírozott embernek adnak át.


A Lufthansa szabályzata így szól (röviden, 12 éves korig kötelező, 17 éves korig lehetőség van a kíséretre): Children aged between five and 11 years may only fly unaccompanied if they are using our supervision service or if they are travelling with someone who is at least 12 years old. However, children aged from 12 up to a maximum of 17 years old, who are travelling alone, can also be looked after at the request of their parents.

2013. aug. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nyugodtan repülhetsz. én anno évente kétszer (11 éves voltam a legelső úton, amit egyedül tettem meg. pestről malévvel párizsig, airfrance járattal pedig braziliába ) mindig párizson keresztül repültem braziliába a nagyszüleimhez. pesten feltettek anyámék a gépre, párizsba várt egy rokonunk aki feltett a rió-i gépre és ott meg már vártak papáék. akkor még volt malév, ami mára sajnos nincs :(
2013. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!