Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Most akkor átszálláskor fel...

Most akkor átszálláskor fel kell vennem a csomagot? (kavarodás van, bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Elvileg nem kell felvenni majd újra leadni a csomagot..

de most ahogy kinyomtattam a beszállókártyákat, külön van egy az átszállásig és egy az átszállástól a célállomásig.


Ezek szerint fel kell vennem, majd újra leadni a csomagot átszállásnál?

vagy mikor majd leadom Ferihegyen akkor kérdezzem meg, megmondják?



2013. szept. 3. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
nem kell, a csomagod automatikusan megy a célállomásra, Neked, mint személynek van 2 beszállókártyád, ez így természetes
2013. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem, köszi már kezdtem megijedni :)
2013. szept. 3. 16:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyben vetted a jegyet, ugye, hagyományos légitársaságnál? (Mert ha pl. fapadossal mész, akkor a jegyet is külön kellett venned a gépekre és klasszikus repülős átszállás sincs ilyenkor, hanem fel kell venni a csomagot, újra leadni, mert két teljesen külön útról van szó még akkor is ha mondjuk mindkettő ugyanaz a légitársaság lenne.)
2013. szept. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
repjegy.hu-n vettem
2013. szept. 3. 16:26
 5/8 anonim ***** válasza:

"repjegy.hu-n vettem"


nem ez a lényeg! hanem hogy egyben vetted meg a jegyet A-ból C-be, vagy úgy vetted hogy először A-ból B-be, majd onnan C-be? remélem érted.

2013. szept. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
egybe igen, köszönöm :)
2013. szept. 3. 17:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor megy végig a csomag :)
2013. szept. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában a célállomásig megy a poggyász. De velem már volt olyan, hogy Kínán belül Shanghaiból egy másik városba repültem, hiába állította a hölgy Ferihegyen, hogy nem kell felvenni a csomagot, Shanghaiban vissza kellett mennem a csomagért és átmenni a vám és biztonsági ellenőrzésen.
2013. szept. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!