Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ez miért van? (többi lent)

Ez miért van? (többi lent)

Figyelt kérdés

A repülő jegyemet lefoglaltuk a wizz airnél online. Megnéztem a bud.hu-n (ferihegy oldala) hogy azért még is a járatomra mit ír ki, és aznapra arra az időpontra nincs kiírva a járatom. ez miért van?

Értelmes válaszokat.

Előre is köszönöm:)



2013. szept. 26. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:

A bud.hu-n max. holnapra lehet megnézni a járatokat. Akkor lenne? Ha így nincs kiírva és nem mondjuk 3 hónap múlva lenne a járat, akkor nézd meg a Wizz accountodat, lehet, hogy törölték (bár akkor is ki lenne írva a járat csak a Törölve lenne utánaírva).


Valamit esélyesen te néztél el.

2013. szept. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pontosan egy hónap múlva fogok utazni. és a bud.hu-n az útvonaltervező/menetrendben néztem meg.
2013. szept. 26. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne izgulj, mert a járatokat változtatják szezontól függően. Télen kevesebb van, mint nyáron. A wizzair fog emailt küldeni, ha változás van. Nekem még 10 perces előrelátható késésről is küldtek értesítőt, nem kell parázni
2013. szept. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bud.hu-n nem fogod megtalálni az egy hónap múlva induló járatodat. A wizzair oldalán tudod megnézni, hogy pontosan mikor indul ha elfelejtetted volna! De ha megvetted a jegyet akkor emailt is küldtek, abban is benne van a pontos indulás!
2013. szept. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben megnyugodtam mar:)) a jegy mar le van foglalva minden rendben van vele megerositve van.csak nem ertettem hogy a ferihegy oldalan miert nincs kint.:S de koszonooom!!:)
2013. szept. 27. 19:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!