Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » RYANAIR REPÜLŐJEGY VOUCHER!...

RYANAIR REPÜLŐJEGY VOUCHER! Tud erről valaki valamit? Pl. : Szeretnék foglalni a ryanairhotels.com-ról. Láttam, hogy nagyon sok szállás esetén 10 EURO voucher jár mellé. Másnak is foglalnék, így nagyon megérné (szerintem).

Figyelt kérdés

Ezeket mikor kapom meg? Már a hotel foglalásakor ?

VAgy csak akkor kapom meg, ha eltöltöttem a szálláson az adott éjszakát ?


Hogy jutok hozzá? E-mailben ?

1 voucher, gondolom csak egy foglalásra jó, tehát egy útra.

Esetleg lehet úgy használni, hogy 2-3-4 vouchert is el tudok nyomni egy drágább repjegyen?

Előre is köszönöm!



#voucher #repülőjegy voucher #repjegy kedvezmény #repülőjegy kedvezmény #voucher felhasználása
2013. szept. 29. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szállásfoglalásnál szerintem meg kell adni az e-mail címet és oda fogják küldeni ezt a vouchert. A vouchernek lesz egy kódja amit a repjegy fizetésekor, a végén kell majd megadnod. Úgy tudom, hogy csak 1 kódot lehet felhasználni!!!
2013. szept. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A vouchert akkor kapod meg, ha már teljesült az ott foglalt utazásod, magyarán nem a szállás lefoglalásakor, hanem lényegében az utazás végén.

Ezt a következő repjegy foglaláskor tudod fölhasználni, és mivel egy foglaláson belül egyszer tudsz kódot beírni, ezért ezek nem összevonhatóak. Maximum úgy, hogy több utas esetén több foglalásban veszed meg a jegyeket, és mindegyiknél 10 eurót fölhasználhatsz.


Azt tudnám még ajánlani mielőtt foglalsz, hogy nézz körül több helyen is, mert még kóddal sem feltétlenül olcsóbb a ryan szállásfoglalós oldala, mintha ugyanazt a szállást megveszed simán valamelyik másik hoteles oldalon.

2013. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét hozzászólást és tanácsot.

Már nézelődök is.


Esetleg ilyen szállás kereső oldalt tudtok ajánlani ?

2013. szept. 30. 21:21
 4/5 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb a booking.com, bár szerintem mostanában elég drága lett. Keress a trivagon, a hotelscombined.com-on, vagy travelrepublic-on. De ha beírod hogy hotel és a keresett helyet, rengeteg oldal jön föl... Ja és mindig keress rá, van-e az adott oldalra csökkentő kód éppen (pl "voucher code venere" ha a venerén foglalnál, mert így is alapból spórolhatsz pár százalékot)
2013. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
NA szuper, ezeket azonnal megnézem!
2013. okt. 4. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!