Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Most foglaltam jegyet internet...

Most foglaltam jegyet interneten először, azt írja nyomtassam ki a beszállókártyákat. Sima papírra vagy kemény lapra? Vagy ez mindegy? Segítség.

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Miféle kemény lapra? :) Simán csak kinyomtatod, normál A4-es lapra, semmi extra... Nem kell se fotópapírra nyomtatni, se színesben nem kell.
2013. okt. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fotópapírra gondoltam amúgy,de ha csak simán akkor ok..Köszi :)
2013. okt. 1. 11:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát szívesen :)

Olyan kérdéssel már viszonylag gyakran találkoztam, hogy színesben kell-e nyomtatni, de ilyennel most először :D

2013. okt. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nehogy gombostűvel perforáld, hogy le lehessen tépni a szélét...
2013. okt. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Nehogy gombostűvel perforáld, hogy le lehessen tépni a szélét.."


Na igen, ilyen is volt már aki megtette... szóval ki kell nyomtatni egy sima lapra, semmi extra, nem kell se vágni, se hajtogatni, se perforálni. :D

2013. okt. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ok,köszi...ja és kézipoggyászt viszek egy megengedett bőröndöt,abba a kis átlátszó tasakba tehetek 100ml-nél kevesebb folyadékot? Parfümöt meg alapozót dezodort?
2013. okt. 1. 13:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Folyadék: max 10 darab, egyenként max. 100ml-es edény lehet. Mindegy mennyi van benne, az edény ne legyen nagyobb 100ml-nél. Üres üveget amúgy lehet vinni, én így szoktam és bent a mosdóban megtöltöm vízzel és így nem halok szomjan a gépen (elég száraz ott a levegő).


Folyadéknak számít a krém, gél stb. is.

2013. okt. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a segítséget :D
2013. okt. 2. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!