Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » 3 és 13 éves gyereknek elég...

Annyuszi kérdése:

3 és 13 éves gyereknek elég ha személyi igazolványt csináltatok, ha ki akarom vinni őket külföldre?

Figyelt kérdés
És ha igen,a személyihez milyen iratokat vigyek be? Köszönöm!
2013. okt. 8. 17:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Írországba vinném őket.
2013. okt. 8. 17:58
 2/7 anonim ***** válasza:
Írországba, és az EU-n (pontosabban Schengenen belül) elég a személyi.
2013. okt. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég az egész EU-b belül, nem csak Schengeni övezeten belül.
2013. okt. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 erika horvath válasza:
nem eleg.en irorszagban elek 7 eve.ket gyermekem van a nagyobbik az elozo hazassagombol.amikor lejart az utlevele meg akartam csinaltatni otthon a szemelyit nei hogy ne kelljen az apjat elokotorni megint es kozoltek az onkormdenyzatnal hogy a szemelyi melle 18 eves koraig kell az utlevel.biztos forras.sott az itteni magyar nagykovetsegen ugyanigy jartam.szoval megint lejart az utlevel es epp ma kuldtem uzit a papanak hogy keke az alairasa.nekem nincs is a gyerekeknek szemelyi mert itt nem erek vele semmit.az egyik 11 a masik 16 eves
2013. okt. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 erika horvath válasza:
azert kell az utlevel a szemelyi melle mert nem biztosak abban hogy az apa beleegyezett e hogy kulfoldre vidd a gyereket.a szemelyihez nem de az utlevelhez kell az alairasa.szoval ez egy biztositek nekik.es minden kalamajka megelozoje
2013. okt. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Természetesen elég a személyi!


"Írországba, és az EU-n (pontosabban Schengenen belül) elég a személyi."


Jajj, ezt gondold át újra! Schengenen belül nincs határellenőrzés, ne keverd azzal hogy hova kell személyi és hova nem. Olyan is van, ami nem Schengen, nem uniós ország és mégis elég a személyi.

2013. okt. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"18 eves koraig kell az utlevel."


Nem kell!! Elég a személyi!

2013. okt. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!