Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tanácst szeretnék kérni,...

Tanácst szeretnék kérni, nagyon gyakran repülök Brüsszel Charleroi-Budapest. Eddig mindig a WizzAir-el repültem, de most nagyon elgondolkoztam, hogy a Ryanair-t ki kéne egyszer probálni!? Akinek van tapasztalata a Ryanair-el, az kérem irja le!

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 11:10
1 2
 1/13 anonim válasza:
53%
A Ryanair minősíthetetlen olykor-olykor, pl 2000m-t gyalogoltatja az embereket, mert ha busz is lenne az árban az úgy már drága. Amennyivel olcsóbb, annyival fapadosabb is
2013. okt. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Mi váltogatni szoktuk, hol Wizzair, hol Ryanair (pont Brüsszelbe). Bevallom őszintén én nem rajongok a buszért, 10 perceket várakoztatnak a buszon, volt már hogy a kislányomnak pont akkor kellett pisilnie, már nem tudtam vissza sem vinni vele, azon imádkoztam nehogy bepisiljen (3 éves). Inkább gyalogolunk, azt jobban szeretem.

Mindegy, amúgy nekem semmi bajom a Ryanair-rel, már sokszor utaztunk vele több célpontra is. Eddig még sosem volt késés.

Azt is jónak tartom, hogy a Ryanair-nél nincs kis/nagy kézipoggyász, csak normál, de azért nem kell fizetni. Viszont az online foglalás a wizzair-nél sokkal egyszerűbb, a Ryanair-nél meg tele van felesleges kérdésekkel, reklámokkal, de ez nem olyan lényeges szempont.

Az időpont Br-be nagyjából ugyanaz is, úgyhogy szerintem nincs nagy különbség a kettő között.

2013. okt. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Ja és 2 km gyaloglás azért túlzás, legalább is Charleroi-ba és Bp-en. Maximum 200 m, azt meg ki lehet bírni.
2013. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

Ha véleményre vagy kíváncsi, nagy különbséget nem fogsz találni a két cég között. Azt válaszd, amelyik épp olcsóbb, illetve neked jobb időpontban repül.

Mondjuk szerintem a Ryanair egy profibb cég. Szinte mindig olcsóbb, és nem kér plusz pénzt a normális kézipoggyászért. Ezen kívül nem buszoztat, ami szerintem felbecsülhetetlen érték.

Ha pedig egyszer rájössz, hogy mennyivel kiterjedtebb a hálózata...

2013. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Azt válaszd amelyik olcsóbb!! (bár Brüsszel az pont olyan ahová szinte ingyen jár mindkét cég örökké...) Nincs köztük lényeges különbség illetve mégis: a ryanairnél sokkal nagyobb kézi poggyászt vihetsz fel ingyen. Szóval teljesen egyforma árnál a Ryanair éri meg jobban. Ez a busz vagy nem busz kérdés pedig totál lényegtelen. Sehol nem kell 2 km-t gyalogolni.
2013. okt. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Ja és mindkét céggel utaztam többször is ezen a vonalon, szóval teljesen magabiztosan mondom, hogy nincs különbség csak a ryan nagyobb kézi poggyászt enged, ezen pénzügyi okból őket szeretem jobban.
2013. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Bobesz, megkérhetnélek, hogy ne hülyítsd itt a népet???

Ha tudsz valamit, tartsd magadban.

Amúgy sem működik már a dolog.

2013. okt. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Kérlek fejezd be.

Hidd el, nem működik.

Ha közöd van a cikkhez, vedd le.

2013. okt. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Működik a dolog. De értem én, aggódsz hogy az olcsó lehetőségről más is tudomást szerez. Jajj! Most mi lesz, hogy nem csak te tudhatsz róla?! :D
2013. okt. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

"Ha tudsz valamit, tartsd magadban. "


Ez milyen b@romság már ne haragudj? Ha tud valami olcsó lehetőséget akkor nehogy elmondja másnak? Mert? Nehogymár más is olcsón utazzon, mi? Tipikus irigy mentalitás, bravó. :D

2013. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!