Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Turkish Airlines-on gondot...

Turkish Airlines-on gondot jelent a kézipoggyász (bőrönd) magasságának 1 (max 1,5) cm-es túllépése?

Figyelt kérdés

Jövő héten utazok a Turkish Airlines-sal Isztambulból Kayseribe!! Csak kézipoggyászt vinnék fel, ami 55*40*23 cm lehet. Sok helyen próbáltam már megfelelő méretű bőröndöt venni, ma pedig találtam egyet, ami jó lenne, a magassága a földtől mérve (tehát kerékkel együtt ) 55 cm, DE a tetején található műanyag fogó az kb. + 1 (max másfél) cm!!!

Akik utaztak már a Turkish Airlines-sal, őket kérdezném, hogy szerintük ez probléma-e?

Köszönöm előre is a segítséget!!



2013. okt. 11. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Nem különösebben problémás az ügy. Kifizeted a büntetést és viheted.
2013. okt. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Turkish nem bóvli kategória. Akár 15 cm-vel is lehetne nagyobb akkor sem szólna senki. Akkora kézipoggyászokat vittek fel hogy amit én simán feladtam volna, nem másfél centivel hosszabbak voltak hanem min 50 cm-vel. Az én kézipoggyászom is kb 10-15 cm-vel nagyobb és még soha nem szóltak.
2013. okt. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Azért arra készülj fel, hogy senki nem fog miattad fűrészt ragadni, hogy lyukat üssön a kerekednek a csomagtartón. Lehetőleg kifelé ugye, mert neked az a bőrönd tetszett meg.

Ha komolyan gondolod az utazást, vegyél egy olyan bőröndöt, ami szabványos.

Maradjunk annyiban, hogy a törvény, és a szabályok nem bóvli. Érted vannak. Hogy például ne kelljen fűrészelni pár öntudatos ember miatt...

2013. okt. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Turkish nem Wizz vagy Ryanair.

Nem fogják nézni.

2013. okt. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket #1, #2, #4. válaszadók!! :)
2013. okt. 12. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!