Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülővel utazom, kinyomtattam...

Pásztor Sarolta kérdése:

Repülővel utazom, kinyomtattam a beszállókártyát, de csak az oda útra engedi. Hazafelé útra, újra kell beszállókártyát nyomtatnom? És aki nem jut net közelbe, azzal mit csinál a Rayener?

Figyelt kérdés

2013. okt. 16. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:

"És aki nem jut net közelbe"


Újabban Észak-Koreába is repül a Ryanair?

2013. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a hasznos tanácsot.
2013. okt. 16. 10:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Majd engedi a hazaútra is, meglásd.

Aki nem jut netközelbe, az perkál a reptéren. De eddig majd' mindenki meg tudta oldani ezt az áthidalhatatlannak látszó problémát.

2013. okt. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mikor jössz vissza? A visszaút dátuma előtt kb. 20-21 nappal tudod legkorábban megcsinálni a visszaútra szóló beszállókártyát.

Szóval ha kb. 3 hétnél többet leszel kint akkor sajnos csak kint fogod tudni kinyomtatni a beszállókártyát a hazafelé útra. Ez viszont nem jelenthet problémát. A Ryanair ugyanis csak olyan országokba repül ahol nem jelent gondot az internet elérés, nyomtatás. Ha a szállásodon nem tudod megoldani akkor legrosszabb esetben keresel egy internet kávézót és megcsinálod ott. Nem nagy probléma, ne csinálj belőle problémát :D


A reptérre mehetsz persze beszállókártya nélkül is, csak hát nem javaslom, mert az ilyen pénzekbe fáj majd neked:

"23,800 Ft/ €70" Ezt most lestem ki a Ryanair honlapjáról neked. Szerintem elég elrettentő ahhoz, hogy inkább keress egy számítógépet és nyomtatót bárhol is vagy.

2013. okt. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"De eddig majd' mindenki meg tudta oldani ezt az áthidalhatatlannak látszó problémát."


Naja... 70 euro "bünti" (PER FŐ PER IRÁNY!!!) azért elég nyomós érv ahhoz, hogy keressen az ember inkább egy számítógépet. Ennek töredékébe kerül bárhol a világon 5 perc netezés és egy nyomtatás.

2013. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miféle 70 euró bünti ?
2013. okt. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Miféle 70 euró bünti ?"


Ha nem viszed magaddal a kinyomtatott beszállókártyát akkor a reptéren 70 eurót kell fizetned. Idézőjelbe tettem a büntit mert elvileg ugye ez nem büntetés de azért na... kissé sok, nem? :)

Bár persze aki hülye az fizessen... cserébe aki ügyes az meg fillérekért repkedhet :))


Szóval vinni kell a kinyomtatott beszállókártyát otthonról, vagy fizetni a reptéren 70 eurót a reptéri utasfelvételért. Ezek közül lehet választani.


Persze csak a Ryanairnél. Wizzairnél is így van egyébként, csak ott jóval szerényebb a díj, a ryanair árának kb. negyede. Az még nagyjából indokolt és ésszerű. Na de a 4x akkora összeg az erősen lehúzás szagú, valljuk be. Igaz, a ryanair alaposan felhívja az utas figyelmét hiszen küld emailben figyelmeztetést, csak hát sokan nem olvassák el.

2013. okt. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, tényleg inkább megoldom kint a nyomtatást.
2013. okt. 17. 05:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, már rég visszajöttél, de azért hadd írjam ide: a repülőjegyet az utazás előtt csak bizonyos időtől engedi kinyomtatni (pl. a Wizzairnél 30 nap), előtte nem.
2014. jan. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!