Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Ryanairnél repülök, mikor...

A Ryanairnél repülök, mikor tudom a második beszállókártyát kinyomtatni?

Figyelt kérdés
Már online becsekkoltam, az első beszállókártyát az odaúthoz kinyomtattam. A visszaúthoz mikor tudom, mikor kell kinyomtatnom a beszállókártyát??

2013. okt. 16. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig utazás előtt kb. 20 nappal tudsz legkorábban utasfelvételt csinálni és így beszállókártyát nyomtatni. Az odaút és a visszaút teljesen független utazás ilyen szempontból. Szóval megnézed mikor van a visszaút dátuma, kb. 3 hetet visszaszámolsz a naptárban és akkortól fogod tudni megcsinálni legkorábban. (Ryanair 15 napot mond amúgy, de működik a dolog kb. 20-21 nappal előtte is.)
2013. okt. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. okt. 17. 05:54
 3/4 anonim válasza:

Hogy működik pontosan a rendszer a Ryanairnél? Megjött a visszaigazoló e-mail most várnom kell a beszállókártya nyomtatásával? Csak 20nap múlva lehet? És maga a jegy?


Bocsi, hogy ide írtam de nem akartam mégegyszer feltenni, de tök hülye vagyok hozzá most fogok előszőr repülni

2014. ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" És maga a jegy?"


Mármint azon mit értesz?


15 nappal indulás előtt lehet utasfelvételt csinálni és beszállókártyát nyomtatni. Ha nem akarsz ulohelyert fizetni akkor 7 nap.

2014. jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!