Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mit foglal magaba a repulore...

Mit foglal magaba a repulore valo felszallas elotti ellenorzes? A femdetektor megszolalhat akkor is ha peldaul a csizmamom van egy fempant vagy a nadragomon nehany cipzar (disz)?

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen megszólal. Azért fémdetektor. Akinél megszólal, azt félreállítják és kiderítik a sípolás okát. Nálam pl. a nadrágtartó fémrésze szokott sípolni, ezért, hogy a problémát elkerüljem, már előtte leveszem és a csomagokkal együtt átküldöm a kamerás vizsgálón és a fémdetektoros kapun anélkül megyek át.
2013. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csizma? Az többnyire amúgy se megy át a kapun, mivel le kell venned és ott megy ahol a csomagok is. Szóval emiatt az nem fog csipogni jó eséllyel.

De ha bármi csipog akkor kézi keresővel megkeresik pontosan mi csipog. Többnyire zsebben felejtett kulcs, melltartó fém merevítése stb.

2013. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

pl JFK-n nem csak fém detektor van, hanem olyan szkenner amire bármit be tudnak állítani hogy mit keressen (bizonyos anyagok, kábítószer, robbanószer, fém akármi szinte)

de pl ferihegyen csak fém derektor van ha jól tudom

ami néha tévesen is bejelezhet, olyankor átvizsgálnak kézzel(motozás)/kézi detektorral

2013. okt. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem egészen jó szó az hogy "tévesen", mert egy gép nem téved. Be van az állítva rajta, hogy véletlenszerűen is sípoljon be néha.
2013. okt. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Mar tul vagyok rajta, es igy visszagondolva ugy erzem feleslegesen paraztam. :) Koszonom,hogy komoly valaszokat adtatok!
2013. okt. 26. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!