Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi van akkor ha a repülőjegyem...

Mi van akkor ha a repülőjegyemet kinyomtattam és nem kérdezte a személyi igazolvány számomat stb? (WIZZAIR)

Figyelt kérdés
Nyáron voltam Londonban,akkor az utasfelvételnél kérte,most viszont nem. Kinyomtattam a jegyet és láttam hogy sem az igazolványszámomat sem az állampolgárságomat nem kérdezte. Ilyenkor mi van?
2013. okt. 25. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
London nem Schengen, így oda kérik az útlevél vagy személyi adatokat! Ahova most mész, mivel nem kérték ezen adatokat, így a Schengeni övezetbe utazol.
2013. okt. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már nem kérdezik minden járatra.
2013. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi?? Nem értem,várjatok:D Nem Londonba utazok hanem Milánóba,akkor ez jelent valamit? Mert márkészülök felhivni a WizzAir-t csak nem tudo hogy kell-e vagy akkor ez nem probléma?
2013. okt. 25. 16:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első olyan szépen leírta nem értem mit nem értesz.
2013. okt. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem probléma.
2013. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hívd fel a wizzairt. Szeretik ha hívja őket a sok buta az emelt díjason. De tényleg, hívd fel őket és majd ők megnyugtatnak percenként 240 forintért. Ha neked nem volt elég világos és érthető az első válaszoló tökéletes válasza akkor meg is érdemled! :-)


Amúgy jó utat Milánóba!

2013. okt. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A helyedben én is telefonálnék. Az ügyfélszolgálat tényleg segítőkész, mindent jól el szoktak mesélni.

:)

2013. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

"mindent jól el szoktak mesélni. "


Na mi van, te is tapasztalt emelt díjast hívogató vagy? :DD

2013. okt. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!