Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lefoglalhatom így a repülőjegy...

Lefoglalhatom így a repülőjegyet (részletezem lent)?

Figyelt kérdés
A következő a problémám: december végén utaznék, és most Ryanairnél hétfőig nagyon kedvező ajánlatot találtam. Nade a mostani személyim december elején lejár, az újat már "megrendeltem", de hétfőig szinte biztos, hogy nem készül el. Ami aggaszt az a személyinek a száma, ami ugye más most és más lesz december végén az utazáskor. Nem tudom, ez jelent-e valami problémát, esetleg utólag is lehet módosítani a számot, egyáltalán meg kell-e adni? Régen nem repültem, már nem emlékszem pontosan milyen adatok kellenek.
2013. nov. 2. 00:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom már nem kell megadni. A Wizzair-nél nem kérik.
2013. nov. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Összekeversz két dolgot, a repülőjegy megvásárlását és a becssekkolást.

Az előbbihez kell egy bankkártya, némi olvasni tudás, és az, hogy pontosan írjad be az utasok neveit. Az utóbbit legkorábban az indulás előtt 3 héttel, legkésőbb 4 órával kell megcsinálni, és ott kell beírnod majd az igazolvány számodat. Ezzel bőven ráérsz még.


De ha valóban ilyen régen nem repültél, ahogyan mondod, mielőtt jegyet vennél, olvass el pár leírást a neten, mert ebben a szakaszban tudod a legtöbb hibát elkövetni (úgy értem, megveszel mindent, amit eléd tesz majd a rendszer... biztosítást, transzfert, sms-t).


Jó utat...

2013. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! Sikerült a foglalás.
2013. nov. 2. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!