Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hol találok NAGYON olcsó...

Hol találok NAGYON olcsó repülőjegyeket?

Figyelt kérdés
Régebben hallottam, hogy valakik 4000-ért repültek Amszterdamba, vagy 6000-ért Rómába. Hol találhatok ehhez hasonlóan olcsó repjegyeket? Akárhova!!
2013. nov. 16. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ryanair és Wizzair a két fapados Pestről. De ugye mondanom sem kell, hogy abban a pár ezer forintban konkrétan azon kívül hogy felengednek a repülőre SEMMI sincs benne ?
2013. nov. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Ezek mind fapados légitársaságok, amivel csak akkor jársz jól, ha ilyen 3 napra utazol, és a cuccod belefér a kézipoggyászba. Mert ha már bőröndöt is fel szeretnél adni az +10ezer körül van/út...

[link]

[link]

[link]

Még ezeket nézd meg, de itt már biztosan jóval drágábbak a jegyek viszont benne van általában minden...

2013. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

" felengednek a repülőre SEMMI sincs benne ?"


Miért, mit szeretnél még? Nekem elég ha elvisznek A-ból B-be, ha ez extra olcsó. :)) (csomag és egyéb igényem nincs, bár egy kézi poggyász mindenhol vihető ingyen)


Aki meg ilyen kérdést tesz fel az nem költözködni akar(csomagot szállítani), csak levegőbe kerülni végre, mert még sose repült.

Erre bőven elég ha reggel elrepül valahova egy hátizsákkal, este meg haza. Ez megoldható annyiból mint írja.


Mondjuk Amszterdam 4000-ért az nem tudom hogyan, én olyat még sajnos nem hallottam. De elég sok más helyen már én is jártam fillérekért.

Kérdező: írj privit ha még mindig nem boldogulsz és segítek szívesen, mert abszolút nem lehetetlen a kérdésed, sőt simán megoldható - csak ne Amszterdamba akarj menni fillérekért, mert azt passzolom, de ha más tud abban segíteni az engem is érdekel. :)

2013. nov. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Január-februárban ténylegesen lehet ennyiért utazni, akár olyat is hogy reggel mész, este jössz vissza, így szállásra se kell költeni.


Tehát ma már ténylegesen BÁRKINEK van lehetősége repülni, akinek nem okoz gondot eljutni a Budapesti repülőtérig. (Merthogy sokszor drágább eljutni a reptérig mint maga a repülés.)

Nyilván nem akárhova meg akármikor, de aki még sose ülhetett repülőn annak már maga az egy nagy élmény tud lenni hogy repülhet egyet bárhova is.

2013. nov. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!