Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A wizzair-hez hasonló kedvező...

Linkoln kérdése:

A wizzair-hez hasonló kedvező áron (8000ft rómába pestről) lehet utazni légitársaságokkal? A többi amit láttam 40 ezer körül kezdődött. Nem vagyok otthona témában?

Figyelt kérdés
2013. dec. 13. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Az a 8000, az nem annyi lesz, ne aggódj. Ha viszel bőröndöt, szabvány kézipoggyászt, akkor bőven 30.000 körül lesz az ár.
2013. dec. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Alattad a föld, feletted az ég, benned a létra
2013. dec. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon olcsó jegyeket csak ryanairnél és wizzairnél találsz többnyire. Máshol csak ha nagyon elcsesznek valamit :-P (konkrétan Róma volt már száz forintokért Alitalianál feladott csomaggal együtt persze, de az egy iszonyatosan nagy hiba miatt volt. Aki kihasználta, jól járt...)


Amúgy sokszor feladott csomaggal se lesz 30ezer, az első válaszoló nem igazán van képben sajnos.

2013. dec. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
1. Ha nem viszel bőröndöt, nagyobb kézi poggyászt, nem kell semmi extra, akkor bizony annyi...
2013. dec. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

4-es: Hagyjad, mert erre úgyis azzal vág vissza az első, hogy márpedig azt mindenki visz és kész. :DDD Pedig rengetegen nem viszünk. Én sose szoktam és ezzel nem vagyok egyedül. Megoldjuk máshogy, beleférünk az ingyenes keretbe. :)



Amúgy kb. 9000-ért már feladott poggyásszal együtt is megvan egy út Rómába. Szóval oda-vissza 18000 Ft - FELADOTT POGGYÁSSZAL per fő!

De ha nem kell feladott poggyász (NEM KÖTELEZŐ, ki lehet bírni nélküle...) akkor persze jóval olcsóbb. Ráadásul ha van feladott akkor minek kéne MÉG nagyméretű kézi is?? Csak hogy leírhassa az egyeske hogy ffűűűdemilyendrága?? 32kg poggyászba mi nem fér bele, hogy még a nagyméretű kézi poggyásszért is akar fizetni valaki?

2013. dec. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

Valóban nem kötelező a feladott poggyász. Azonban, mivel elég sokat repülök Európán belül, látom amit látok. Az esetek nagy százalékában nekem a fapados nagyon ritkán adott olcsóbb ajánlatot, mint a normál légitársaságok. A fapadosokkal nem az a gond hogy nincs ingyen kaja, vagy hogy távoli reptereket használ, hanem a legnagyobb gond az velük, hogy ha valamilyen gond támad, csak nagy nehézségek árán tudják megoldani azt, amit egy rendes társaság órák alatt megold. Nem utasbarátok ezek a cégek.


Visszatérve a feladott poggyászhoz, egy hosszú hétvégére valóban elég egy kicsi táska, de aki ennél hosszabb időre megy, annak azért elkel a bőrön, hiszen 1 heti ruhát, tisztálkodási szereket nem lehet belepakolni 1 kis, ingyenes kézipoggyászba, nem beszélve a fényképező gépről, laptopról, stb. A hagyományos légitársaságok szinte kivétel nélkül 1 normál méretű kézipoggyászt és 1 laptoptáskát engedélyeznek. A fapadosok olcsóságáról csak annyit, hogy valóban ki lehet fogni jó olcsó jegyet, de az esetek többségében csak minimálisan olcsóbb, mint a hagyományos légitársaság, azonban cserébe gyalogolhatsz a repülőig, esőben, fagyban, nagy melegben.

2013. dec. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"hogy valóban ki lehet fogni jó olcsó jegyet, de az esetek többségében csak minimálisan olcsóbb, mint a hagyományos légitársaság, azonban cserébe gyalogolhatsz a repülőig, esőben, fagyban, nagy melegben."



Az a helyzet, hogy te valószínűleg azért szoktál utazni, mert muszáj. Neked nem, vagy csak minimálisan olcsóbb a fapados, ez teljesen érthető és semmi meglepő nincs benne.


Én rengeteget utaztam már 1-2 eurós, max. pár ezer forintos jegyekkel. DE! A különbség köztünk, hogy nekem sose "KELLETT" utaznom. Mindig oda és akkor utaztam amikor a legolcsóbb. Ha nem volt olcsó jegy, akkor nem mentem sehova. :)

Ja és persze ha mentem, akkor én beletuszkoltam magam az ingyenes kézi poggyászba. Mondjuk Ryanairen pl elég nagyot lehet vinni, bőven elég egy hétre nekem és hát wizzair se mindig volt ennyire fukar, mint most. :(

2013. dec. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sokat segítettetek!

Kocsiért mennék ki, ha jól megy akkor azzal jönnék is haza másnap legkésöbb. Nem kell poggyász.

Ez nagyon jó... Abban a hiszemben éltem hogy 100ezer ft egy repülőjegy oda vissza... :D De csak saccoltam. (Mávval elmenni pestről keszthelyre 5000 az IC-vel... Ebből kiindulva.

2013. dec. 14. 00:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy mikor akarsz menni? Mert ha még idén, akkor nem feltétlen lesz olcsó. Ha január-február is ráér akkor viszont tényleg olcsón eljuthatsz, akár 3000Ft-ért is ha csak egy irányba kell és poggyász se kell.
2013. dec. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Decemberre már csak 10 ezerért látok most jegyet, de januárra vannak 3000-es jegyek bőven.
2013. dec. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!