Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » 2014. 01.19. -en a hajnal del...

2014. 01.19. -en a hajnal del hetes Milanoi wizz air geppel megy valaki? A kis kezi poggyaszba hany doboz vigit vihetek ki msgammal?

Figyelt kérdés
2014.01.19.-en a hajnal del hetes Milanoi wizz air geppel megy valaki? A kis kezi poggyaszba hany doboz vigit vihetek ki msgammal? Vizet fogkremet honaljsprait vihetek?
2013. dec. 27. 01:47
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Tudsz róla, hogy nem tudsz helyesen írni? Siettél, ezért hibás, ugye? Jövőre megy a gép, nem ráérsz?
2013. dec. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem megyek vele. Úgyhogy akkor gondolom nem is szabad válaszolnom.
2013. dec. 27. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MrPifta ***** válasza:
mint minden repülőn, folyadékot csak 1 decit vihetsz, ezért azt ne a kézitáskába tedd. Nem tudom mi az a vigi, de próbáld meg helyesen leírni. És mi az a dél hetes?
2013. dec. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A vigi az cigi..,,
2013. dec. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A milliószor leírt bud.hu oldalon minden le van írva, mit vihetsz és mit nem. Még videó is van..

Természetesen nem fogsz egyedül utazni a gépen, nem tudom miért kell ezt megkérdezni, egy ember miatt nem fognak gépet indítani. Szóval no para más is lesz a gépen. Nem tudom miért fontos neked, hogy beszélgess olyanokkal akik aznap utaznak.. A cigidet, fogkrémedet stb nem fogják elvinni az ő táskájukban. Vagy miért olyan fontos ez? (jó lenne ha valaki leírná, mert soha nem fogom megérteni miért fontos ez..)

2013. dec. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én rákerestem a vigire, és ezt találtam:

[link]

:)

2013. dec. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

" mint minden repülőn, folyadékot csak 1 decit vihetsz, ezért azt ne a kézitáskába tedd."


NEM!!

MAX 10X egyenként 1dl. Tehát elméletileg 1 liter is lehet, amennyiben van valakinek 10db pontosan 100ml-es edénye ehhez. ;-)

2013. dec. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!