Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hol lehet korfura legolcsóbban...

Szisztöp kérdése:

Hol lehet korfura legolcsóbban nyáron jegyet kapni és 1 személyre milyen áron van 1 db. repülőjegy illekékkel együtt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Most még sehol.

Ha nyárra kell, kezdjel el nézegetni az árakat. Úgy március-április táján elkezdik majd leárazni a jegyeket. Figyeld meg, mennyire megy le mondjuk júniusban, ez alapján érezni fogod, júlisban mennyi lesz reálisan az ára. Amikor úgy érzed, neked megéri, akkor vedd meg.

Ha Te kérdezted nemrég júliusra, 4 főre, annyit tennék hozzá, hogy vegyél 1 db nagy kézipoggyászt, tegyetek bele 32 kiló holmit, és ne adj pénzt a wizzair semmi más extrájáért.

Tavaly júliusra 11.000 forint volt a wizzair legolcsóbb közvetlen jegye oda. Hazafele 18.000 Ft. Ezek a legeslegolcsóbb júliusi árak voltak.


Ennél olcsóbban talán csak átszállással jutnál le, de az más tészta.

2014. jan. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4 főre már megéri a klubtagság, azzal kb 2500ft-ot tudsz a fenti árakon spórolni.
2014. jan. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszod tehat repteri illetekkel egyutt 1 fore 30.000-ből kb.kijon?bocsanat de nem szoktam repulni most viszont évfordulós utazas lenne ajandek a csaladnak ha kijonne realis aron.Eddig ugy szamoltam a rep jegy 1 före repteri illetekkel 50-60.000 ft ami nekunk sajnos sok lenne.De ha 1 fore 30.000/fő repjegyből megusznank az szuper lenne.
2014. jan. 14. 19:10
 4/6 anonim válasza:
Már fent vannak a wizzair korfui járatai, ha jól emlékszem június 15-tól szeptember 15-ig. Én tavaly voltam kint, igaz dolgozni, és szezon előtt illetve után mentem, viszonylag olcsó jeggyel (oda bécsi indulással, vissza athéni átszálással), és sajnos több volt, mint 60e forint. Meg a wizzairnél számolj plusz 15 ezret a poggyászra (oda-vissza). De a legolcsóbb a busz, Pestről indul minden pénteken, az 32e oda-vissza. A Grand Tours szervezi ezeket a buszos indulásokat.
2014. jan. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A korábbi hozzászólásban írt árak a tavalyi legolcsóbb lehetőségek voltak júliusra.

Ez alapján az idénre semmi nem garantált, főleg hogy a nyaralójáratokat fejőstehénnek nézik a cégek, és állandóan emelik az áraikat.

Ha a wizzair klubtagságit kiváltod, azzal tavalyi bázisárak alapján 25eFt/fő jó árnak tűnik, de ne felejtsd el, ehhez ha viszel nagy csomagot, még az is hozzájön, illetve a tagságnak is van költsége, ráadásul senki sem garantálja, hogy megtalálod a legolcsóbb jegyeket.

Számolj úgy, hogy 35eFt/fő árban tudod megvenni az alap jegyeket.

2014. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2014. jan. 15. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!