Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kisgyerekekkel szeretnénk...

Szisztöp kérdése:

Kisgyerekekkel szeretnénk tengerparton nyaralni mert a hosszú autóutat még nem bírják de repülővel meg elég drága. Ajánlanátok olyan helyet tengerpartot ahovaolcsón lehet repülőjegyet kapni illetve gyerekeknek nem olcsóbb a repjegy?

Figyelt kérdés
Görögorszag Korfura gondoltunk de oda elég draga a repjegy, mashova meg meg leszallas utan 2-3 órát kellene buszozni vagy autózni.Van ötletek?
2014. jan. 23. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Külön néztétek a repjegyet és a szállást? Úgy lehet,h sok. Amúgy nincs túl nagy különbség utazási irodáknál a buszos és a repülős utak között. És Görögország a legolcsóbb szerintem. Mi repülővel voltunk Kefalonián, Rodoszon. Attól függ, milyen messze van a szállás, de nekünk mindkétszer kb. fél óra volt a transzfer. Igaz már több éve voltunk, de úgy 75 ezer volt egy főnek a repjegy és a szállás apartmanban. Ha jól tudom, nem olcsóbb gyereknek a repjegy, hiszen "foglalja" a helyet. Addig meg asszem ingyenes, amíg olyan pici,h nem kell neki külön ülés.
2014. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Szóval szállássa együtt olcsóbb?Ha nem szigetre mennénk úgy olcsóbb ha jól néztem de akkor thessaloniktöl még vagy 2-3 órát kellene buszozni ami megint nagyon hosszú lenne így.
2014. jan. 24. 06:46
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyebkent felszallas előtt nincs nagy tömegnyomor sorbaállás a reptéren nyáron a görög szigetekre?gyorsan megy a biztonsagi kapun való átmenetel?
2014. jan. 24. 06:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, mindenképpen megéri az utazási irodák ajánlatait nézni. Legegyszerűbb, ha egy közvetítő irodának írsz egy e-mailt,h mik az igényeitek, és ők összeszedik a különböző ajánlatokat. (Ők a legtöbb magyar irodával szerződésben állnak, így a legegyszerűbb szerintem.) Őszintén szólva, én külön szállást és repjegyet nem néztem soha, de úgy tuti több.

Igen, nyilván a szigeteken nincsenek nagy távolságok, így rövidebb a transzfer. Az ottani reptereknek is jóval kisebb a forgalmuk, ez Nektek jobb lenne ilyen szempontból.

Amikor mi mentünk, nem volt semmi gond a magyar reptéren sem, gyorsan ment minden. De ugye adott,h hány órával hamarabb ott kell lenni (ált. 2 szokott lenni), erről az iroda fog tájékoztatni.

2014. jan. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy érted hogy egy utazási irodának írjak hogy milyen ajánlatok vannak Kordura? Vagy milyen közvetítőire gondoltál? az jutalékot kér nem???Vagy ha simán írok emailt pár utazási irodának válaszolnakn szerinted?köszönöm!!!!
2014. jan. 24. 10:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idösek a gyerekeid, de azért nincs gond egyik utazási formával sem.


Nekem a lányaim 3,5 és 1,5 évesek és mindegyikkel repültem és autóztam már kb 100x. Autóval évente 2x 1000km, és 3-4x500km, repülövel voltunk rövid európai és hosszú ázsiai úton is.


Autóba nekünk van hordozható dvd lejátszó, és amikor már nagyon nem bírják akkor beteszek nekik mesét és simán bírják még 1-2 órával tovább. 1 órás pihanö után meg szuperül tudnak tovább utazni, így 1000km-t általában 2-3 megállással csináljuk végig, és nagyon jól bírják.

Repülés sem vészes, nekem azon is tudnak aludni, de volt hogy félórát hisztizett a lányom, mert már fáradt volt...

Az autóval utazásnak az elönye, hogy az utolsó homokozo lapátot és úszógumit is magaddal viheted, míg a repülön örülsz ha a ruhák bele férnek a böröndökbe, de olyan luxust, hogy homokozó felszerelés+úszógumi+matrac... már nem engedhetsz meg.

Ha pl repülövel mész és olyan helyre ahol nem adnak törölközöt, akkor azt is neked kell cipelned, és azért 4 nagy törölközö szinte már megtölt egy kisebb börnöndöt.


Menj be utazási irodákba és kérjél ajánlatot repcsis és egyéni útra, majd nézd meg a neten is akár ugyan ezeket is.

2014. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És ha írsz egy irodának, kérdezz rá, hogy gyerekekkel milyen helyeket ajánlanak még. Én pont Korfura nem mennék kisgyerekkel (van kettő is itthon).
2014. jan. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utána érdeklődtem több irodánál de 6 személyre bármely görög szigetre sajna már 600.000 f tkörül van a legolcsóbb is szállás repülővel együtt úgyhogy asszem mást nézünk:(De azért köszönöm.
2014. jan. 24. 15:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Horvátország? Az azért nincs olyan messze. Vagy Olaszo északi része?
2014. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!