Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair vs. Ryanair. Melyiket...

Wizzair vs. Ryanair. Melyiket érdemesebb választani, miért? Aki utazott már mindkettővel, írna nekem pozitívumokat és negatívumokat mindkettőre?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Teljesen felesleges osszehasonlitani 2 fapadost, itt nagyon nem a szolgaltatas minosegen van a hangsuly hanem az aron. En utaztam mar mindkettovel, azt valasztom amelyik epp megy az adott helyre, a nekem megfelelo idopontban olcsobban.

Amit igernek azt mindketto hozza, azaz elvisz A-bol B-be, olcson es gyorsan.

2014. jan. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

Mindkettő jó.

Azt válaszd, amelyik olcsóbb. Ha nincs sok különbség, válaszd a Ryanairt, mert lényegesen nagyobb kézipoggyászt enged ingyen vinni. Meg pontosabb.

2014. jan. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert én eddig csak wizzair-el utaztam, de éppen a poggyászméret miatt gondolkodom rajta, hogy legközelebb a ryanairt válasszam...viszont olvastam róla negatívumokat, hogy kényelmetlen és modortalanok az utaskísérők,meg hogy nem biztos, hogy felvihetem a kézipoggyászomat...azért lennék kíváncsi egy összehasonlításra azok részéről, akik már próbálták mindkettőt, hogy kinek mi tetszett jobban vagy kevésbé, ki mit tapasztalt
2014. jan. 31. 19:37
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Már mindkettővel utaztam. Sokszor fordul elő, hogy az egyikkel megyek, a másikkal jövök. Én azt tapasztalom, hogy a Wizz Air tisztább, pontosabb és kényelmesebb. Én megbízhatóbbnak tartom, de ez saját vélemény. Van akinek ez, van akinek az. Igazság szerint, inkább keresgélek más légitársaságoknál is, van hogy közel ugyanannyiért elmegyek egy normálisabb légitársasággal, ahol kapok az úton kaját. A Ryanairnál ugyan nagyobb a poggyász határ, de nekem az esetek 90%-ában mindig le kellett adnom, mert nem fért fel. Igazából mindkettő egy kutya, én nem nagyon szeretem egyiket sem.
2014. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
A Ryanair pont hogy a legpontosabb volt tavaly az osszes fapados kozul. Ezt altalaban be is mondjak repules elott, nyertek valami dijat is vele.
2014. jan. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Hát lehet, de sajnos én nem így tapasztaltam :(
2014. febr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Ez azért eléggé szánalmas szerintem. Nem csak itt tapasztalom, hogy egy válaszadó leírja a véleményét, tapasztalatait és a sok agyoniskolázott pirospacsizik egy picit, mert nincs jobb dolga. Takarodjanak innen a kis taknyos tizenévesek, vagy hagyják abba a szórakozást! Baromira nem vicces. Gondolom olvasni nem tudtok, mert amikor kommentet írsz ott van alatta annak szabálya. Sokaknak érdemes lenne átolvasni. Na de mindegy...

Ami pedig a kérdést illeti:

Jómagam is rengetegszer utazok üzleti vagy csak kirándulási célból. Ryanair-el, Wizz-el és Easy Jettel utazok a legtöbbet. Kedvencem az Easy Jet. A Ryanairt nem szeretem, el is mondom miért. A hely szerintem nevetségesen kicsi, nem fér el a lábam. A repülőn nyáron nagyon meleg van, télen pedig egy picit hideg. Az utastér nem a legtisztább, a mosdót meg sem merem említeni. Azt aláírom, hogy elvileg a legpontosabb fapados... De azért nem egyszer késett már 40-50 percet. Ami igazából belefér... DE! Nagyon sokszor megtörtént már velem, hogy törölték a járatot... a Wizz nél szerintem azért egy picit jobb a helyzet, de ott is van még mit javítani, a színvonal rendkívül alacsony... nade éppen ezért fapados...

2014. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó, a járatokat nem a légitársaság törli, mert épp olyan kedve van, hanem a légiközlekedési hatóság akkor amikor a körülményeket alkalmatlannak találja a biztonságos repüléshez! Szerintem örülj neki hogy figyelnek arra hogy biztonságban haza tud érni mindenki!
2014. febr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Akkor egyet árulj el nekem! A 10 percre rá induló Easy Jet miért szállhatott föl? És a fél órával későbbi Wizz Air? :O Jó a Wizz mondjuk másik reptérről ment, nade akkor is... Lent nem volt semmi, nem fújt a szél, sütött a nap... Ha a levegőben lett volna gixer, akkor a többit sem indították volna el, nem?
2014. febr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
69%
Nekem mindkettő megfelelt, semmi kifogásolhatót nem tapasztaltam velük.
2014. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!