Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair-nél online jegyfoglalás?

Fannzi kérdése:

Ryanair-nél online jegyfoglalás?

Figyelt kérdés
Foglaltam jegyet a Rayanair-nél, és kértem, hogy küldjenek megerősítő sms-t. De nem küldtek. Most nem tudom, hogy mi van. Lehet, hogy rosszul írtam a bankkártyaszámot, vagy vmit és nem tudták levonni a pénzt. Ha így van, akkor értesítenének vhogy?

2014. febr. 11. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Az SMS egy teljesen felesleges dolog, azért kár volt pénzt kiadni. E-mailt sem kaptál? Foglalási kódot kiírt a végén? A bankszámládon zárolták a pénzt?
2014. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, sms csak feleslegesen pénz kidobás. ;-)


Emailt kellett kapjál és foglalás végén is meg kellett jelenjen a foglalási kód. Ez megtörtént??

A ryanair oldalán amúgy foglalási kód nélkül is meg tudod keresni, hogy sikerült e a foglalás. Ehhez tudni kell a foglaláskor megadott email címet, az utazás dátumát és azt, hogy honnan hova utazol.

2014. febr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne csodálkozz, a Ryanair a legundorítóbb légitársaság.
2014. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nahát, valaki már utazott a világ összes légitársaságával, irigylésre méltó :)
2014. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!


Én mondjuk az Easyjetnél foglaltam jegyet a minap. Küldtek a megadott mail címemre egy üzenetet benne a lefoglalt repjeggyel kapcsolatosan minden benne van. Smst én a bankomtól kaptam, hogy ez és ez ennyit levett és ennyi maradt a számlán.

De ha kaptál ilyen mailt amibe benne vannak a foglalás adatai etc akkor biztos hogy minden rendben ment.

2014. febr. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Visszaigazolási számot kaptam. Sms-t is, szóval most már rendben van :)
2014. febr. 15. 09:41
 7/7 anonim ***** válasza:

A DR-on kívül az összes el van írva!

Az angol honlapon Dr, Mr, Mrs, Ms szerepel.

A magyar honlapon Dr, Id, Özv, Ifj szerepel.

Szóval ha fiú vagy és Ifj-t választasz akkor Ms lesz a repjegyeden. Az Mrs, a házas hölgy, az Ms pedig hölgy de itt nem egyértelmű hogy házas vagy nem.

Lásd: [link]

2014. febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!