Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Londonba repültünk volna ki,...

Babuci1988 kérdése:

Londonba repültünk volna ki, de a szállás nem jött össze mivel gyerek is van, repülöjegy árát visszalehet igényelni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 3. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Nem, mivel a legitarsasagot nem erdekli hogy ti hova mentetek volna, meg miert, o egy oda es egy vissza utat adott el.

Ha vettetek hozza valami utlemondasi biztositast, akkor igen, vagy ha valami nagyon draga kategoriaju jegy, akkor datumot lehet modositani.

Esetleg ha utazasi irodas az egesz csomag, azokban szokott meg utlemondasi biztositas lenni.


Azt nem nagyon ertem hogy mi a baja a hotelnek a gyerekkel, legtobbszor ingyen, vagy ha nagyobb a gyerek akkor realis felarert lehet szobat talalni.

2014. márc. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ milyen repülőjegyet vettél. Benne van az emailben a feltétel. Tippem szerint: nem. A legolcsóbb jegyek amiket a nagy átlag vesz, nem visszaváltható.
2014. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A légitársaságnak mégis mi köze lenne ahhoz, hogy nem bírtatok szállást szerezni?


99% eséllyel a válasz nem, gondolom nem fejenként félmilliós First Class jegyekről van szó, amiket puszira is visszacserélnek.

2014. márc. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
vissza lehet igényelni. orvosi papir kell hozzá és egy nyomos indok, hogy miért nem tudtatok elutazni. lábtörés, gyerek korházba került..stb. igy még a fapadosok is visszatéritenek valamennyi összeget.
2014. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%

Utolso: azt irta hogy a szallas nem jott ossze, nem azt hogy vis maior (egeszsegugy, sulyos betegseg stb) ok miatt nem tudott elutazni.


Remelem nem biztatod arra a posztolot, hogy csaljon.

2014. márc. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

azt kérdezte, hogy "repülöjegy árát visszalehet igényelni?"- arra válaszoltam, hogy vissza.

(az engem spec nem érdekel, hogy miért nem jött nekik össze..amugy fel se tudja fogni a kicsi agyam, hogy hogy intéztek szállást, hogy egy gyerek miatt nem jött össze, illetve, hogy hány forinttal akarta egyáltalán utnak indulni, ha arra nem futja, hogy egy gyereknek egy potágyat fizessenek...)

2014. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem aról van szó hogy nembirok vinni neki,csak az a baj hogy vannak szar emberek mint például akiröl szó van,megigérte hogy mehetünk ki megigérte a szállást hogy lessz és ma lemondta,de holnap után indultunk volna.csak ennyi!bocsi,de annyi pénzem meg nincs hogy szállodába mennyek vele sajna.
2014. márc. 3. 20:16
 8/16 anonim ***** válasza:
10%

Nagyon mélyen elítélem az olyan válaszokat, akik törvénytelen dolgokra biztatnak kérdezőket.

Mert az, hogy valamit meg lehet csinálni nem egyenlő azzal, hogy azt szabad is, vagy bárkinek ajánlani kellene.


T. kérdező, így jártál. A repülőjegy olyan, mint a mozijegy. Megvetted, az üzlet megköttetett. Valószínűleg tartom hogy nem adtál érte annyit, hogy feltétel nélkül visszaváltható legyen.

T. csalásra buzdító válaszadó, légy szives szedd össze magad, és ne adj olyan tanácsot, amit nem szabad.

2014. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

ki buzdit csalásra???? irtam én egy szoval is, hogy szerezzen orvosi papirt???

vgy törje el a gyereke lábát..??? javasoltam én neki bármit is???? NEM!!

azt kérdezte a vissza lehet e igényelni, a válasz arra : IGEN! ha van nyomos indok és orvosi papir arrol!!

ebben semmi buzditás nincs, se javaslat, se tanács, se semmi!! nem tudom miért nem tudják egyesek értelmezni a leirtakat.

mikor nálunk a gyerek korházba került, az easyjet visszatéritette az összes jegy árát! elöször tanuld meg értelmezni a mondatokat!

2014. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
igen sajnos így jártam,sejtettem hogy nemlehet,de azért megkérdeztem,sajna ez most így esett ki.köszönöm a válaszokat
2014. márc. 3. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!