Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Budapestről Los Angelesbe...

Budapestről Los Angelesbe olcsón repülőjegyek idén nyáron? Bővebben a leírásban

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni. Olcsón keresnék olyan oldalakat,ahol repülőjegyet lehet lefoglalni...a nyáron szeretnék menni Los Angelesbe az ismerőseimhez,pontos dátumot még nem tudnék mondani,július eleje és augusztus vége között lenne. Az átszállás nem érdekelne.: ) előre is köszönöm a válaszokat!

2014. ápr. 18. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Dátum nélkül nehéz lesz...

Pl. Kayak.com travelpapa.com

2014. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a momondo.com oldalról szoktam keresni repjegyeket, aminek az az előnye, hogy dátum szerint megnézheted, hogy hogy jön ki olcsóbban az oda és visszaút kombinációja :)
2014. ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt is szétnézhetnél

[link]


Ami neked kell: BUD - LAX, see calenadar of lowest fares,

Departing (pl július 1)

Lenght of stay max 7 napos intervallum lehet (pl 15-22) azaz 14-től 21 napig

és search


Ez az alkalmazás kikeresi neked a legjobb (esetünkben 15,16,17,18,19,20,21 és 22 napos) ajánlatokat az adott feltételekkel.


Megvenni valamelyik "Online travel agency"-nél tudod. Első mondott már ilyet, de google ismer még rengeteget.


De nézegesd ezt is

[link]

[link]


Az az igazság, hogy a fenti 2 oldal dob tippeket open jaw jegyekre, amik lényegesen olcsóbbak (Pl Madridból indulsz, és Manchesterbe érkezel), a többit pedig hozzá ügyeskeded. De ez már túlmutat egy rövid válasz keretein.

2014. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocsi, az előzőben 15-től 22 napig akart lenni a példa (direkt módosítottam, hogy egyértelműbb legyen és ne 7-tel osztható, csak a magyarázatot nem írtam át)
2014. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A fentieken túl próbálj ilyen alkalmi ajánlatokat felhajtani mint ez.

[link]


Nem lesz könnyű, de tanulsz belőle az biztos. Eévágre nem mindegy, 2000 dollárt fizetsz egy útért, vagy kihozod akár 400 euróból. De ezeket vadászni kell.

2014. ápr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos olyan hogy olcso-Los Angeles-nyaron-repulo, olyan nem letezik!

Ha hajlando vagy atszallni tobb mint 1x, akkor olcsobb jegyeket lehet talalni. Illetve ha hajlando vagy 5+ orakat (neha 15) varni a csatlakozasra, az szinten olcsobb.

En a kenyelemre megyek mindig, ugyhogy a nyari hazaruccanas repulojegye 1600 dodonal kezdodik ugy, hogy most aprilisban foglaltam es julius vegen megyek, augusztusban jovok vissza. Ha marciusban vettem volna, akkor ugyanaz a jegy 1400. Ha hajlando vagyok Londonban 12 orat varakozni, akkor csak 1200... (persze ezek LAX BUD utvonal, ami mindig ici picit dragabb, mint ugyanazon a datumon a BUD LAX utvonal). Ha el tudnek menni most aprilisban, majusi visszauttal, ezer alatt megusztam volna 2 atszallassal...


En ezeket az oldlakat hasznalom:

expedia.com

onetravel.com

cheapoair.com

Es megkotom az oldalak altal ajanlott biztositast is (kb. 100 dodo) arra az esetre, ha keptelen vagyok utazni, nem veszitem el a jegy arat.


Azt mondjak kedden/csutortokon utazni olcsobb, ha penteki vagy szombati indulassal akarsz repulni, az mindig egy kicsit dragabb. Ha ki tudsz menni Becsbe, erdemes a becsi jaratokat is megnezni, hatha olcsobb, de akkor kalkulald bele a lakohelyed plusz Becs kozotti koltsegeket (benzin, autopalya dij?)

2014. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!