Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair 10 kg-os poggyászba...

Ryanair 10 kg-os poggyászba 10 napos nyaralásra be lehet pakolni vagy esélytelen vállalkozás? Amellett női táska ugye felvihető a gépre felár nélkül?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 09:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kézipoggyászra gondoltam természetesen, csak lemaradt.
2014. máj. 20. 09:34
 2/11 anonim ***** válasza:

A kézipoggyászra meg van adva hány*hány*hány és hány kg.


A 10 kg csomagtéri poggyász nagyon szűk. A ruha stb. még belefér, de semmit nem fogsz tudni vásárolni mellé.

2014. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Én már utaztam úgy 1 hetes nyaralásra, hogy csak a 10 kilós kézipoggyászom volt, és ami kellett ruha az belefért.

Viszont a legtöbb fapadosnál csak 1 darab kézipoggyászod lehet. A női táska már 2 kézipoggyásznak felel meg. Mindenképpen úgy pakolj a kézipoggyászodba, hogy a női táskát is be tud tenni, ha belekötnének, hogy az már egy másik kézipoggyász.

2014. máj. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És úgy számolj, hogy az üres táskád is nyom vagy 2 kilót, így a ruha csak 8 kiló lesz. Szerintem a Ryanair elég szigorú a csomagokkal, nem fogják felengedni a kistáskádat is.
2014. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A Ryanairnél már két kézipoggyász is ingyenes!

A második 35x35x20cm lehet.

2014. máj. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat, 35x20x20cm.
2014. máj. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5-ös, ez biztos? A honlapon csak egyet láttam.
2014. máj. 20. 10:36
 8/11 anonim ***** válasza:

A fapados utazás egyik titka az, hogy az embernek szét kell tudni a választania a fontosat a nem fontostól, és ennek jegyében csakis kézipoggyásszal szabad utazni. Ellenkező esetben a látszólag olcsó jegy már kellemes árú a kasszánál.

De ez nem fáj, ez nem valami lehetetlen dolog, simán el lehet utazni nyaralni a szabvány kabinbőrönndel, ami mellé a Ryanair felenged egy második kis kézipoggyászt is.

Épp ez a nagyszerű bennük!

2014. máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a látszólag olcsó jegy NEM kellemes árút szerettem volna írni, bocsi...
2014. máj. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

" Mindenképpen úgy pakolj a kézipoggyászodba, hogy a női táskát is be tud tenni, ha belekötnének, hogy az már egy másik kézipoggyász."


Természetesen ez a válasz hülyeség, mert lehet vinni egy kis táskát is (tavaly december óta) a normál 10kg poggyász mellett.


Bőven elég a kézi poggyász amúgy, pláne amilyen sokat a ryanair enged! Wizzairnél jóval kevesebbet lehet, ott igazi kihívás ingyenes kézi poggyásszal utazni.

Ryanairnél 1-2 hétre bőven elég a kézi. Amúgy se vinnék több cuccot akkor se ha nem lennék korlátozva. :-) csak kell egy akkora koffer ami pont akkora mint megengedett.

2014. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!