Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Az Air Malta-nál miként tudok...

GS0102 kérdése:

Az Air Malta-nál miként tudok jegyet vásárolni? Személyesen lehet a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren?

Figyelt kérdés

Bocs a hülye kérdésért, eddig mindig utazási irodával és wizzair-rel repültem, így ez a folyamat kimaradt. Valamiért a netes vásárlás nem szimpatikus.

Bárki bármi infóval rendelkezik, adja ki. Köszi. :)


2014. máj. 21. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Esetleg nézd meg ezt, nem tudom hogy létezik-e még:

[link]

2014. máj. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2014. máj. 21. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, rengeteg fogalmi zavar tornyosul, mi több TOLUL FEL a kérdésedben.


Ha nem tudod egy légitársaság járataira hol keress jegyet, valószínűleg tartom hogy azt sem tudod, miért pont velük mennél.

Persze mondhatod magánügy, mert téged csak az érdekel hogy kimész a reptérre és megvedd azt az egy Air Malta jegyet, amit kigondoltál.


De jobban tennéd, ha azt mesélnéd el, mikor és hova szeretnél eljutni, és az itt felsorakozó válaszadók tutira olcsóbb megoldásokat fognak fölsorakoztatni neked.

2014. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi bajod a netes vásárlással?
2014. máj. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Most miert nem jo az utazasi iroda? Mi most foglaltunk szallast, es ugye ott automatikus a repulojegy foglalas is, ami eleg valoszinu, hogy egy Air Malta jaratra szol. Ha esetleg egyaltalan nem jon szoba az utazasi iroda, mert mas okbol mesz, akkor wizzair? Ahogy neztem, ugyanugy jar Maltara jaratuk.
2014. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves előttem szóló.

2014-et írunk. Lassan már csak az analfabéták utaznak utazási irodával.

2014. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!