Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Melyik ülést érdemes lefoglaln...

Melyik ülést érdemes lefoglalni online csekkolásnál?

Figyelt kérdés
Van különbség, hogy melyik a jobb? Elsősorban a hely érdekelne, mert kb. már nem érzem a lábamat, mire landolunk.

2014. jún. 6. 06:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor van.


Ha a vészkijárathoz kéred középen a szárnynál (bár ez nyilván lehet típusfüggő), akkor egy egész sor van akik kinyújthatják a lábukat, mert nincs előttük ülés.


Ha ezek a helyek már elfogytak, középre kell kérni a helyet a folyosóhoz, így kicsit oldalra, de megintcsak ki tudod nyújtani a lábad.


Más szempont lehet ha szeretsz kinézni az ablakon, vagy ha az ablakon kinézni csökkenti a klausztrofóbiádat.


Akinek meg tökmindegy, az jó lenne ha a közbülső helyeket foglalná el hogy a finnyásak (mint én) tudjanak válogatni :D

2014. jún. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a vészkijáratos a kedvencem, ott a legnagyobb a hely. Ráadásul középen is van, így kevésbé lehet érezni a liftezéseket.

Viszont egy bajom van vele: ott nem lehet az ülés alá tenni a táskát. Pedig azért az kényelmesebb, mint felülre, de ennek ellenére még így is ezt az ülést szoktam választani.

2014. jún. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, igen, és mindenképp folyosó mellett. Különben, ha pl. mosdóba akarsz menni, két embert is fel kell állítani. Ha az egyik alszik, vagy simán mogorva, akkor az nem túl vicces dolog. :)
2014. jún. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az ablak nem számít, én pont a folyosó mellett szeretek ülni, mert így legalább az egyik lábamat ki tudom nyújtani teljes hosszában. Az más, hogy senki nem tud így közlekedni, de hát ez van.
2014. jún. 6. 09:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tapasztaltam, hogy titjob és fistfuck után minden repülő ülés kényelmetlen, és elzsibbad az ember lába abban a helyzetben, de ha már így rákérdeztél a bevezetődben, szerintem jobb az ilyeneket a hátsó sorban intézni.


Tehát én a legutolsó sorra szavaznék...

2014. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hajnali 5-től lehetett becsekkolni, 6 órakor már csak néhány szabad hely volt mindkét járaton, persze egyik sem a vészkijáratnál. Mindegy, azért sikerült lefoglalnom a maradék kettőt a folyosó mellett, szóval ott lesz titjob, bár lehet, hogy a fistfuck így elmarad.
2014. jún. 7. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!