Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Elvesztettem a személyimet és...

Elvesztettem a személyimet és holnapra van foglalva repülőjegyem és hotel szobám Budapestre, mit tegyek?!?!?!

Figyelt kérdés
Már 2 hete megvettem a repülőjegyet és lefoglaltam/ kifizettem a hotel szobát is Budapestre, fontos utazás lenne, de még soha nem utaztam lepülővel szoval nem tudom, hogy nem lehetne-e megoldani valahogy, hogy személyi nélkül is megengedjék, hogy felszálljak a gépre? Útlevelem nincs!

2014. jún. 13. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Bepróbálkozol a központi okmányirodába egy ideiglenesért. Szombaton van ügyfélfogadás, de nem tudom, mennyire teljeskörű.
2014. jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Valóban az ideiglenes személyi a központi okmányirodából lehet az egyetlen megoldás ha van rá idö. Mikor indul a gép?
2014. jún. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

Többieknek: " Budapestre"


Kérdező: hol vagy most, honnan indulsz Budapestre? Milyen állampolgár vagy? Külföldön nem találsz magyar okmány irodát. Ott a konzulátus tud segíteni, ha van.



Reptérre ki se menj ha nincs nálad személyi vagy útlevél! Teljesen felesleges. Mindig mindenkinek megnézik és nem működik a "Bocs, elhagytam" vagy bármi más szöveg.

2014. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Én úgy értelmezem, hogy vidékről jönne Budapestre, ahol megszállna és onnan menne tovább repülővel.
2014. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vidékről jönne Budapestre ?
2014. jún. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy repülőre szálljon másnap. Lehet, hogy nem tűnik olyan logikusnak, de nincs értelme ezen lovagolni. Ha a kérdező külföldön van, illett volna a konkrét országot megemlíteni a kérdésben, mert így csak általánosságokban lehet beszélni.
2014. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Jó, hát ez tényleg nem egyértelmű akkor. :)


Szóval kérdező: ha Magyarországon tartózkodsz akkor sürgősen keress fel egy okmányirodát és csináltass ideiglenes személyit. És akkor repülhetsz, bár erősen idő szűkében vagy.

2014. jún. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon tartozkodom! Erdélyben vagyok, Marosvásárhelyen s innen indulna ma délután 7 órakór a gépem Budapestre! Magyarállampolgár vagyok!
2014. jún. 14. 09:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha van konzulátus ott ahol vagy, akkor ott megpróbálhatod az okmánypótlást. Okmány nélkül nem utazol az 100%.
2014. jún. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor ezt most sajnos erősen megszívtad. Okmány nélkül nem fognak engedni, felesleges a reptérre menned, tényleg. Ilyen gyorsan meg tuti nem szerzel másikat.
2014. jún. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!