Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyire ellenőrzik a csomagot...

Mennyire ellenőrzik a csomagot az USA-ba utazásnál?

Figyelt kérdés
Ha viszek magammal gyógyszert azt elveszik vajon? Egyáltalán be lehet vinni ilyesmit, mert elég csúnya dolgokat hallottam az FDA-val kapcsolatban.

2014. jún. 15. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Te írtad ki mind a két kérdést? Vagy csak a véletlen műve a két egyforma kérdés egymás után!?
2014. jún. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszert, amelyre utazásod során szükséged van, orvosi ajánlással együtt kell bemutatni, és csak annyit vihetsz, amennyit az országban tartózkodsz. Az FDA-ról pedig csak annak van rossz tapasztalata, akik nem tartják be a szabályokat. Nekem pl. nem volt még gondom a beutazás során, mert mindig betartom, amit kell.
2014. jún. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vihetsz gyógyszert, tőlem még sose vették el és sosem ellenőrizték, hogy mennyi van nálam.
2014. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!