Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ez probléma? Jelenleg Németors...

Ez probléma? Jelenleg Németországban élek ( Frankfurtban) és most fogok először repülővel utazni.

Figyelt kérdés
Meg is rendeltem a Wizzairnál egy repülőjegyet és ugye hogy felengedjenek a repülőgépre ki kell nyomtatni a beszállókártyát, de ez enyém magyar nyelven van, mivel magyar oldalról rendeltem. Vagy megnézik a foglalási kódomat és ez alapján betudnak azonosítani?

2014. júl. 9. 15:38
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és azt kifelejtettem, hogy Magyarországra fogok utazni.
2014. júl. 9. 15:39
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, tökéletes. Gondolom Wizzair nél is van rajta egy vonalkód az a lényeg igazából meg az időpont.

Ja és tudod, hogy a Wizz Hahn reptérről megy, ugye ? (csak mert először repülsz)

2014. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ. igen tudom, mert én eleve a Frankfurt Hahntól kértem a jegyet mert az van hozzám a legközelebb. ;)
2014. júl. 9. 15:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Akár németül is ki tudod nyomtatni de lényegtelen a nyelv. A beszállókártyán ugyanis nagyrészt neked írnak információkat, pl mekkora csomag stb. A reptéren érdekes adatok a vonalkodon is ott vannak, és igazából csak a neved meg a járat számot tartalmazza ami nekik elég. :-)

Szóval tök mindegy milyen nyelven nyomtatod.


Amúgy ha a nyomtatásnál vagy wizzairnél akkor jobb felül váltható nyelv és ha utána nyomtatsz akkor azon a nyelven nyomtat.

2014. júl. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ ;)
2014. júl. 9. 18:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Mint légiutaskísérő mondom, hogy van, aki cirill meg héber karakteres beszállókártyával jön és nincs semmi gond. Amit nézünk a gépen, az a desztináció, a dátum és a járatszám. Jó utat előre is! :)
2014. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát. ;) akkor megnyugodtam, hogy ez nem probléma ;)
2014. júl. 10. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!