Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz Airnél a banki utalás...

Wizz Airnél a banki utalás hogy működik?

Figyelt kérdés
Lefoglaltam egy repülőjegyet a wizz airnél, és banki utalást jelöltem meg. Azt írta ki, hogy 24 órán belül intézni kell, különben törlődik. Csakhogy hétvégén nincs bank, ilyenkor mi van? Törlődni fog a foglalásom? Ha átutalom most (ami csak hétfőn jut el hozzájuk), de törlik a foglalást holnap, azzal nem megyek semmire. Ha törlik a foglalást, akkor mi van, kell valami büntetést fizetni?

2014. júl. 19. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne parázz, az a 24 óra kamu természetesen. Elég ha hétfőn utalod el.


Kb egy hét is eltelik mire törlik. És akkor sincs semmi büntetés, ez utóbbit nem is értem mégis hogy gondoltad.


Ja és ha elutaltad a pénzt utána várni kell néhány napot, akár egy hetet mire feldolgozzák de küldenek majd emailt. Szóval ne ess kétségbe, várj türelmesen. Jó eséllyel kézzel dolgozzák fel amilyen lassan az halad...

Manapság kártyával szokás repjegyet venni, azzal azonnal megvan minden. A wizzair ritka kivétel, hogy engedi az utazást is.

2014. júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!