Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Üdv! Bulgáriába megyünk, a...

Üdv! Bulgáriába megyünk, a 3*-os Hotel Pomorie-be. Repülővel megyünk. Hogy lesz pontosan?

Figyelt kérdés
Miután leszállunk a repülőről, azt tudom, hogy busszal megyünk a kb. 30 km-re lévő szállodába, de honnan fogjuk tudni, hogy milyen buszra kell felszállni, meg merre kell menni, stb...? Még soha nem voltunk külföldön, soha nem repültünk. Meg a becsekkolás a hotelbe hogy lesz, fogják tudni, hogy kik vagyunk, és adják a szobákat, vagy hogy? Bocs a hülye kérdésért, csak még nem tudjuk, hogy ezek hogy fognak zajlani. Illetve még egy kérdés. All Inclusive lesz az ellátás, a vacsorákhoz ki kell majd öltözni? Válaszokat előre is köszi :)

2014. júl. 25. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A szálloda küld értetek buszt? Milyen szervezés? Egyéni? Tudtok angolul? (Nem mintha a bolgárok tudnának, de talán a turizmussal foglalkozók igen.) A hotelben megmutatjátok az útlevelet vagy személyit vagy a visszajelzést a foglalásról. A vacsorához nem kell kiöltözni, csak ne fürdőruhában meg strandköpenyben menjetek.
2014. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dani991201 válasza:
megérkeztek a reptérra majd ott felveszitek a poggyászaitokat utána kijösztök és egy kicsit messzebb látni fogtok egy hidat az alatt menjetek át ott lesz a buszmegálló !ITT!(ne a reptérnél) megkérdezhettek taxisokat is lehet náluk alkudni 50 eurot fognak mondani de ti mondjatok 50 levát annyiért nem fognak vinni de ha feljebb mennek 60-65 leváért már megéri amúgy ha nektek ez sok akkor a 10-es busszal menjetek és az ARDA nevű megállónál szálljatok le utána tovább mentek arra amerre a busz megy és rögtön jobbra fordultok mennjetek tovább ezen az úton egyenesen amíg tart és mikor egy keresztező út lesz ahol ez az út amin mentek nem folytatódik ott balra és 1-2 perc gyolglás után ott lesz a hotel a hotel recepcióján bemutatjátok a voucher-eteket ott biztos tudnak angolul de nem kell sokat beszélni csak alapokat mondanak(pl mikor vannak az étkezések)megkapjátok a kulcsot,visszafele nagyon ajánlott taxival kb 60 leva de alkudással ötvenért is visz ( a busz nem mindig áll meg a reptérnél) az étkezésekhez nehogy kiöltözzetek:)
2014. júl. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Régebben a körforgalom mellett volt a buszmegálló, úgy tudom az idén már bemennek a menetrend szerinti járatok a reptérre.

Ne ijedj meg, nem lehet eltéveszteni. Kijössz a terminálból és csak egy fele mehetsz.


Kár lenne kihagynod a bolgár buszozást, mert olcsó, és hatalmas élmény, ráadásul nyelvtudás sem kell hozzá.

Szóval két irányba indulhatnak buszok, burgasz felé, vagy Neszebár irányába, neked a neszebári fog kelleni.

A sofőrnek annyit mondasz, pomorje, érteni fogja. El fog kérni a 30 km-es útért max 4 levét, de inkább 3-at (kb 500Ft/fő).


Ha elfogadsz még egy tanácsot, sokszor fogsz még visszamenni Bulgáriába, mert csudajó ország, de soha többé ne menj all inclsive ellátással, mert az olyan gáz. Ha ott leszel, majd megérted miért mondom.

És kérlek legközelebb vedd magad a repülőjegyet és a szállást, fele annyi lesz a vakációd ára.

Nem nagy ügy.

2014. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De akkor ezért külön fizetni kell? Mármint a buszért? Én úgy tudtam, hogy az benne van az árban, vagyis azt mondták, hogy benne van... Hmmmm :/
2014. júl. 29. 13:13
 5/7 anonim ***** válasza:

látom semmit nem értettél meg.

Ha irodánál foglaltál, kérdezd őket.

De a válaszom nem erre vonatkozott, hanem arra, hogy odakinn verd a fejed a falba, és tanulj, hogy soha többé irodával, mert ennyire te sem lehetsz szerencsétlen.

Gondolkodj kedves, vagy egész életedben le fognak húzni.

2014. júl. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, én csak kérdeztem, még soha nem repültünk, nem voltunk tengerparton. Csak érdekelne, holnap megyünk be az utazási irodába, biztosítást kötünk, átvesszük a repjegyet. Akkor mindent megkérdezünk. Csak gondoltam, vannak itt segítőkész emberek, hogyha valamit kihagyna az utazási irodás.
2014. júl. 29. 20:24
 7/7 dani991201 válasza:
figyelj én arra adtam választ hogy ha nem előre rendelt buszotok va, ha az van akkor kérdezz az utazási irodában szerintem akkor a nevetekkel fognak várni a reptéren egy táblán és akkor nyilván nem kell külön fizetni
2014. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!