Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Soha nem repültem de már...

Szisztöp kérdése:

Soha nem repültem de már télen meg szeretnémegvenni jövő nyárra a repjegyeket, úgyhogy nem tudom hogy időpontra kell repjegyet venni vagy simán időpont nélkül csak veszek csak Rodoszra?

Figyelt kérdés
Tudom butànak tűnik a kérdés de mivel először repülök nem tudom.Vagyis most télen úgy kell mar ugy kell kernem pl.hogy retúr aug.10-18 között vagy hogy megy ez?
2014. aug. 2. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Konkrét időpontra kell megvenni oda és vissza is, de még lehet, hogy túl korai lesz télen megvenni.
2014. aug. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell időpontra megvenni, de úgy sokkal drágább, és később ígyis-úgyis konkretizálni kell az időpontot.


Bár a nyár elég forgalmas időszak, egy évvel előre talán korai lefogalalni a jeyget.


Pár tipp:


[link]

2014. aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta ismerősöm hogy ha télen vagy legkésőbb jövő márciusig megveszem a repjegyeket akkor sokkal olcsóbbak mert májustól már drágák.Ez igaz?
2014. aug. 2. 14:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet. Egyébként ezekre a spanyol, görög nyaralóhelyekre ahová heti 1-2 járat megy elég drágák a jegyek, lehet, hogy jobban jársz egy utazási irodás ajánlattal.
2014. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

" lehet, hogy jobban jársz egy utazási irodás ajánlattal."


Kizártnak tartom. Egyénileg szinte mindig olcsóbb, pláne Magyarországon.

2014. aug. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen utazasi irodák boszztóan lehúznak de talán egyénileg 20-30 ezer körül 1 db.jegyet már sikerülhet vennem nem?
2014. aug. 3. 12:42
 7/8 A kérdező kommentje:
Ugy ertem oda vissza.
2014. aug. 3. 12:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, pláne nem poggyásszal.

Szerintem inkább egy 50 ezerrel számolj.

2014. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!