Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Bulgária repülővel jóval...

Szisztöp kérdése:

Bulgária repülővel jóval olcsóbban kijön nyáronint Görögország? Megéri oda menni nyaralni vagy nagyon balkán? Jó esetben mennyiért lehet kifogni retúr repjegyet Burgaszba?

Figyelt kérdés
Görögországban jártam többször imádom de most kevesebb penzem van így kipróbálnàm a napospartot vagy Neszebárt.Görögorszàg utàn nem lenne csalódás?

2014. aug. 7. 07:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Gorogorszag melyik reszere jartal? Ha a keletire, akkor nem hinnem, hogy csalodnal , ha a nyugati oldalra akkor viszont valoszinuleg nem fog lenyugozni a bolgar tengerpart.
2014. aug. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

" Jó esetben mennyiért lehet kifogni retúr repjegyet Burgaszba?"


Nézd meg wizzairnél. Nagyon változatos árak vannak. Bár lehet, hogy olcsóbb lett volna ha nem utolsó pillanatban találod ki. ;-)

2014. aug. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a bolgár tengerpart nagyon jó hely, egyáltalán nem fogsz csalódni benne. Mindent meg találhatsz ott a jól kiépített bulizós helyektől kezdve az óvárosokon át a kis eldugott strandokig. Ráadásul olcsón, ha akarod.


Mondjuk a repülőjegy vásárlással elkéstél, manapság 20eFt volt volt a retúr jegyek alja, de mostanság 30eFt/retúr alatt tuti nem találsz jegyet. (csak összehasonlításképp pár éve még 8eFt/retúr árban is voltak jegyek)

2014. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem irni hogy nem idenre hanem jövő nyárra vonatkozott a kérdésem, jövő júliusban szwrtnék menni, ha 25.000 ft körül kapnék rep jegyet oda vissza pl.wizz airnél az jó lenne! Van rá esélyem ha jövő februar marcius körül veszem meg?
2014. aug. 7. 09:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Simán van rá esélyed, de az nem biztos, hogy februárban a legolcsobb. Én tavaly talán Május-június környékén láttam 10e körül retúr jegyet. Idén nem figyeltem, de nem valószínű, hogy februárban olcsóbb volt.
2014. aug. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Február-márciusban épp a lúzerek vesznek repülőjegyet nyárra, annyi is az ára. Ráérsz vele április, de inkább május környékén.

PErsze előre semmit nem lehet mondani, nézni kell a jegyárakat.

Egyébként még a 25.000 is horror ár egy egyórás útért...

2014. aug. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem azt mondták október -decemberig vegyem valamikor mert akkor olcsó nagyon.
2014. aug. 8. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!