Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Úgy alakult hogy Szeptemberben...

Doki445424121221 kérdése:

Úgy alakult hogy Szeptemberben repülőre kell ülnöm kis séta repülön már ültem és azt birom akkor az utasszálitot is birni fogom mivel másabb sok idő még fel szál? És hova érdemes ülni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Simábban megy, mint a kisrepülő, bírni fogod. Pár perc alatt fent van.
2014. aug. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sokkal kevésbé "félelmetes" mint egy sétarepülő. Nagyobb, így simábban halad, kevesebb a turbulencia.


Nem sok idő amíg felszáll, mondjuk 10 perc.


Hova érdemes ülni? Én a folyosó mellé szoktam, mert bevallom férfiasan gyakran kell vizelnem, és amennyit én bámészkodom, nem kell az ablak mellé ülnöm.

2014. aug. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bírni fogod. Én pont jobban szeretem a kisebb gépeket mert ott jobban érezni a turbulenciát és a manővereket.

Szerintem ablak mellé ülj, így jó esetben látsz is valamit.

2014. aug. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm és ugyan olyan érzés rajta utazni mint a kis gépen szoval nem fogom annyira érezni a magaságot? és még egy kérdés miket vihetek fel a gépre pl. üditő vagy szendot?
2014. aug. 11. 20:21
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem érzed annyira, mivel sokkal nagyobb.


A biztonsági ellenőrzésen szúró-/vágó-/lövőeszközt és folyadékot nem vihetsz át. Ha később töltöd meg az üres üvegedet a wc-ben vízzel, vagy a normál ár többszöröséért veszed meg a reptéri innivalót, az senkit nem érdekel már...

2014. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmi extrát nem érzel... szerintem ha előrébb ülsz, kevesebbet érzel, mint ha hátul, de igazából sehol nincs olyan, ahol ijesztő lenne. :D
2014. aug. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm és a repülön van büfé vagy valami?
2014. aug. 13. 10:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Van, de fapadoson fizetni kell az italt, ételt, nincs benne a jegyárban.
2014. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Járnak körbe (egy normál úton egyszer, ha hosszú az út, többször) enni- és innivalós gurulós pulttal. A nem fapados repülőn mindenki megkapja a maga adagját. A fapadoson szendvicsszerűségek vannak, amik pénzbe kerülnek (de így is olcsóbb mint a reptéren).
2014. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm hát akkor várrom a kijelölt napot és csak túl élem már nagyon izgulok hogy milyen lesz de azért még mindig félek
2014. aug. 13. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!