Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Volt/jelenlegi stewardessek!...

Volt/jelenlegi stewardessek! Írnátok? ( Többi lent)

Figyelt kérdés

14/L 167 cm 46 kg vagyok, angolul tanulok, a középfokút tenném le jövőre +németet venném fel (2 felsőfokú a cél). Kedves, mosolygós, energikus lány vagyok, szeretek utazni, tudni, tanulni új dolgokat, megismerni más kultúrákat, járni a világot. Imádok repülni! Nem vagyok szemüveges, úszni tudok, bírom a fizikai terhelést (sportolok, sportos alkat vagyok), szívesen dolgozom csapatban. Nagyon tetszik az uniformis és egyáltalán ez az egész gondolat, hogy én valaha stewardess legyek. Mi a véleményetek? Van esélyem? Könnyen feltalálom magam idegen környezetben is, külföldön, de ha lehet inkább olyan légitârsaságot keresnék, melynek Budapesti bázisa van pl Wizz air de erről azt hallottam, hogy keveset fizet. Most a Lufthansa a favorit, de Emirates vagy Qatar is érdekelne. Nagyon szívesen beszélgetnék volt/jelenlegi sztyuvikkal: miért ajánlanák, milyen az élete, mindenről kérdeznék. Az interneten tájèkozódtam erről arról, sőt az összes sztyuárdeszes oldalt átolvastam, de még érdekelne ez-az.

Remélem választ kapok kérdéseimre!



2014. aug. 16. 11:50
 1/2 anonim válasza:
Szia! Hát ez elég jól hangzik de azért még van egy jo 6-7 éves hátra ha most ! De ezek alapján igen jó esélyed van hogy bekerülj egy Légitársasághoz de azért a külső is fontos! Hát nem tudom h a Wizzairnál hogy keresnél de lehet h addigra mire te LT lennél már nem is lesz Wizz ! Lufthansa ,Qatar,Emirates hu na hat itt nagyon nagyok az elvárások szóval ide nagyon kevés az esélye h bekerülsz de azért nyilván próbálkozni lehet hiszen 1 külföldön jobban keresnél mint itthon es a Lifinak és a Qatarnak jelenleg is van Budapesti járata az Emiratesnek meg majd csak lesz ugye Októberben szóval ha 7év múlva is így lesznek a dolgok akkor megprobalhatnad a Ryanairt nagyon nem ajánlom! Sok sikert!
2014. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia ! Tudom hogy a külső fontos (modellkedni is akartam ;) ) és ezzel tisztában vagyok. Köszi a tippeket!
2014. aug. 22. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!